Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


"Monitoring" marcowych ćwiczeń

2012-03-13 22:25:41, komentarzy: 1

Podczas zajęć gimnastyki

Szanowni Klubowicze,

mam zaszczyt Was poinformować, że "strona miłośników aktywności" ciągle się rozwija, w związku z czym po prawej stronie, w postaci zdjęć możecie śledzić wszystko to, co się dzieje na bieżąco w klubie. Tylko niektóre zdjęcia z pierwszej dekady marca można obejrzeć w dziale "na bieżąco w klubie", reszta znajduje się TUTAJ lub w dziale GALERIA w ALBUM 6. Tam nasza Iwonka umieściła dużo, dużo więcej fot, które uwieczniają naszą pracę nad formą i sylwetką. Pragnę również donieść, że po prawej stronie, na samej górze pojawił się taki mały przegląd kilku ostatnich (w formie ruchomej galerii) szkoleń, kursów, warsztatów, targów fitness i konwencji, w których Iwona regularnie bierze udział i nieustannie się doskonali. Zapraszamy do oglądania!

 

P.S niektóre zdjęcia w "ruchomej galerii" nie prezentują się w całości, dlatego jeśli chcesz zobaczyć je w pełnej krasie, po prostu kliknij na wybrane albo oglądaj w ALBUM 6 w dziale GALERIA .

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Iwona 18:31, 18 marca 2012

    CZyżbyśmy zaczynali się w końcu więcej pocić? Nie musimy tyle czasu poświęcać rozgrzewce i efekty jakby piekniejsze...Teraz to już wszsycy przychodzą dla pzyjemności ,bo są piękni ,szczupli i sprawni.Idę przygotwać coś lightowego na jutrzejsze fity.Pozdrawiam aktywnie :)

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)