Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


15 Lat minęło i Sabat Andrzejkowy

2013-11-24 21:57:14, komentarzy: 7

 

    Miniony piątek był dla fitnessek z Klubu Aero-Dance niezapomnianą zabawą z wieloma atrakcjami, nagrodami i niespodziankami. Taki Andrzejkowy Sabat nie zdarza się co roku, w tym roku było nastrojowo, wyjątkowo i inaczej niż zwykle. Oczywiście Iwona wraz z Panią z Recepcji wszystko bardzo starannie przygotowały - za scenariusz i reżyserię powinny otrzymać obydwie Oskara!

     Miłośnicy Aktywności dowiedzieli się, że właśnie na tę piątkową imprezę przypada Jubileusz 15-lecia fitnessowej działalności Iwony i Klubu Aero-Dance, a skoro Jubileusz nie byle jaki , to niespodzianka musi być! Padło jedno hasło, a chętnych do niespodziany nie brakowało. Małgosia, jak na głównego managera ds. niespodzianek spisała się pierwszorzędnie,  w związku z czym po długich naradach Miłośnicy Aktywności zadecydowali, że piętnastoletnia działalność Iwony Cieślik zasługuje na Oskara. Wysłaliśmy stosowny list do szanownej Akademii w Los Angeles i po kilku nominacjach, Akademia ds. ruchu postanowiła jednogłośnie przyznać Iwonie Oskara! Skoro się dowiedzieliśmy, że Oskar przyznany, to nie mogło się obejść bez dodatku, który podkreślałby Jubileusz oraz wyróżnienie! Całe dwa dni i dwie noce wypiekałyśmy w imieniu Miłośników Aktywności z Anną M. tort, z którym jeździłyśmy 22 listopada samochodem przez około 35 min. po żarskiej metropolii żeby zrobić wejście jak już wszyscy zgromadzeni klubowicze będą na uroczystości. Wejście z tortem się opóźniało, bo wówczas z niewiadomych przyczyn manager ds. niespodzianek nie dzwonił z rozkazem „TERAZ!”. W końcu telefon zadzwonił, ale co z tego, ani Anna M., ani ja nie słyszałyśmy, dzwonka, bo aparat telefoniczny został w naszym boskim Ferrai. Więc, nie czekając aż opuszczę tort na podłogę (trochę ważył), z olbrzymie fałszującą nutą w rytmie STO LAT weszłyśmy z Anną M. na salę (scenariusz był inny, ale trza być elastycznym na zmiany, kiedy ręce słabe). Resztę już znacie!

Dziękuję Kochani za zaufanie i za wyrozumiałość dla mojego wokalu.

 

      Dobra, dość o historii zrodzenia się niespodzianki. Teraz o imprezie, bo wszak o tym nie do opowiedzenia. Przyznajcie sami, że impreza przerosła nasze wszelkie oczekiwania! Było nastrojowo, fitnessowo, andrzejkowo. Wszystkie uczestniczki były niesamowicie indywidualnymi czarownicami. Nikogo nie było bez przebrania, każda rzucała urok i czary. Jadło było również z indywidualnego repertuaru każdej czarownicy – 55 czarownic i 55 czarodziejskich straw – jakby to Magda Gessler powiedziała – było smacznie (pod każdym względem)!

     Zaczęło się od wiersza na temat czarownic… Wszystko to, co Małgorzata recytowała okazało się być prawdą, bo dokładnie o takich czarownicach jak my mówiła. Później była Pani z Recepcji, która wyznała nam całą prawdę o swoim kręgosłupie, oj działo się działo… Również 22 listopada gościliśmy na naszej Imprezie Ewę Minge i Gok Wan’a (nie mylić z Van Gohgiem). Był też balet i primabaleriny, które obecnie są wielkimi gwiazdami Europy, a wychowały się na żarskiej scenie estradowej Klubu Aero-Dance. Towarzystwo Degustacji i Dobrego Smaku również dało o sobie znać, a wszystkie zagadki kulinarne zostały przez szanowne grono bez pudła odgadnięte. Oczywiście, nie była to prosta sprawa, ale jak się ma takich degustatorów w zacnym gronie Klubowiczów, to o porażce w tej dyscyplinie mowy być nie może! Nie zabrakło wyborów na miss czarownic. III miejsce zajęła czarownica Ala, II czarownica Ewelina B. i I miejsce bezkonkurencyjna Ania J., której lica w prosty sposób odgadnąć nie było można.

Podczas kiedy tak się bawiliśmy, rozstrzygnięty został konkurs na czarodziejską strawę. Tym razem nagrodzone zostały cztery strawy – dwie na słodko i dwie potrawy tradycyjne – w sumie dało to jak wyżej wspomniałam cztery nagrodzone potrawy. Cztery nagrodzone, ale pozostałe 51 potraw również smakiem zachwycały! Czas szybko mijał, zabawa trwała, bawiła się cała sala! "Taniec z miotłami" i "historia pewnej miłości" były bajecznie skomponowane, choreografia i muzyka wyśmienicie dobrane.

     Tak tylko potrafi Iwona! Na koniec szampan i tort iście AERO-DANCE’owy, z logosem i fajerwerkami. Ten tort przebił bez wątpienia nasz, „pieczony” z Anną M. Wszystko przemyślane i profesjonalnie zorganizowane. To co się działo w miniony piątek, bez wątpienia przejdzie do historii. Dziękujemy Ci Pani Instruktor za świetną zabawę, za radość, śmiech i wzruszenie; dziękujemy za ćwiczenia i za to, że przez tyle lat niezmiennie jesteś z nami!

 

Dziękujemy – Twój Klub Miłośników Aktywności.

 

P.S. zapraszamy do galerii, tam krótkie filmiki i zdjęcia z Sabatu Andrzejkowego!

GALERIA Z FILMIKAMI

LINK NR 1 DO ALBUMU Z 22 LISTOPADA 2013

LINK NR 2 DO ALBUMU Z 22 LISTOPADA 2013

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • iva 22:34, 24 listopada 2013

  I ja dziękuję !Zabawa była wyjątkowa. Dopisały czarownice ,wiedźmy ,czarodziejki oraz wróżki.
  Dziękuję za tak liczne przybycie i niesamowite stroje i nastroje do zabawy .
  Dziękuję tym,którzy przyczynili się do tego aby właśnie tak wyglądał ten wieczór.
  Dziękuję Pani z recepcji za szereg koncepcji :) Dziękuję chętnym i aktywnym Fitnesskom,które przyszły przygotować i posprzątać salę ,pomogły w transporcie i w organizacji.
  Dziękuję lasero i dymo dawcy Panu Mirkowi ,bez którego nie byłoby takich świetlnych efektów.
  Dziękuję Ewelinie za reżyserię prezentacji ,dziękuję Wszystkim występującym Artystkom i Celebrytkom.
  Dziękuję Wszystkim Czarownicom za obecność i świetną zabawę.

  Zbieram pomysły na kolejne sałatkowe :)

  Wasza instruktorka Iwona

  Odpowiedz
 • Ewelina 22:53, 24 listopada 2013

  Łeeee tam, moja reżyseria prezentacji to Pikuś, w porównaniu do reżyserii całej imprezy. Cała przyjemność po mojej stronie!:)

  Odpowiedz
 • czarownica Ula 0:01, 25 listopada 2013

  Oj Ewelina - proszę nie bądź taka skromna . Robisz świetne rzeczy , masz OKO!!!

  Odpowiedz
 • czarownica Ula 23:59, 24 listopada 2013

  Wyslałam mojej corce zdjęcia ," Młodzież " ta po trzydziestce nie chce wierzyć ,że można się tak bawić !!! Uslyszałam przez telefon " no wiesz mamo.....?! Super!
  Dziekuję wszystkim za ten cudowny wieczor!!!! Ubawilam się do łez .
  Cudownie!, Tyle serca ,tyle zaangażowania naszej pani RECEPCJONISTKI i INSTRUKTORKI , no i oczywiście NAS dalo cudowny efekt !
  Dzięki Pani Iwonko,ze ciągle ma Pani ochote się bawić i cieszyć tą zabawą.!
  Tak cudownie i miło jest sluchac Malgosi. Moim zdaniem scena kabaretowa wiele traci bez Małgosi! Ewelina i jej OKO FOTOGRAFA !.fASCYNUJĄCE/ pELNA TWORCZEJ INWENCJI PANI STASIA ! Wiersze , tańce ,moda ! Fajnie ,ze moge byc na Zapolskiej, Dziekuję
  Czaronica Ula

  Odpowiedz
 • Ewelina 0:06, 25 listopada 2013

  Pani Ulu, -3,5 i - 4,0 dioptrii - to się nazywa Oko;)
  A tak poważniej, to dzięki za uznanie:)

  Odpowiedz
 • Aga 13:04, 25 listopada 2013

  Bombowy sabat każda czarownica urocza, wielki podziw dla pani Stasi za przesmaczny tort.
  oraz Ivon za piękny program artystyczny!!!
  Dziękujemy !!!

  Odpowiedz
 • Wioletta 16:14, 25 listopada 2013

  Zabawa była wspaniała i to dzięki Iwonie i pani z Recepcji - Tak, jak solidnie ćwiczymy, tak też się dobrze bawimy - zrymowało mi się, hehe. Dziękuję wszystkim za super zabawę

  Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)