Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


2 września startujemy!

2013-08-25 11:58:39, komentarzy: 1

 

Już niebawem koniec wakacji, a to oznacza, że wkrótce spotkamy się na wspólnych ćwiczeniach fitness. Wieloletnim Miłośnikom Aktywności w AERO-DANCE nie trzeba przypominać zasad uczestnictwa w zajęciach, ani tego gdzie i o której godzinie 2 września się spotkamy. Pozwolę sobie zwrócić się do uczestników, którzy jeszcze nie mieli okazaji doświadczać treningu w AERO-DANCE, a bardzo chcieliby. Otóż zajęcia odbywają się przy ul. Zapolskiej 12 (sala PKS) w Żarach oraz na pływalni "WODNIK" (AQUA FITNESS). Treningi, w których można wziąć udział to: zdrowy kręgosłup, TBC i step (więcej się dowiesz na temat ćwiczeń klikając w link), a czas ich trwania to 50 min. Ćwiczenia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki (szczegóły znajdziesz TU). Zanim przystąpisz do ćwiczeń porozmawiaj wcześniej z instruktorem.

Nie zapomnij zabrać ze sobą butów na zmianę, ręcznika i wody.

 

Znajdziesz nas też na facebooku: strona miłośników aktywności

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • IWONA 7:54, 26 sierpnia 2013

    Spalać ,tracić ,nie żałować -moc FITNESSU wciąż lansować.Wygraj sprawność ,siłę,zdrowie -niech się każdy o tym dowie.AERO-DANCE ma sens.

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)