Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


3 x F - Fitness, film, foto :)

2014-11-02 21:49:41, komentarzy: 0

 

Kochani Miłośnicy Aktywności! Październik już za nami, listopad zawitał – a my radośni, cieszymy się dobrodziejstwem pogody i pełni optymizmu ćwiczymy razem! W naszej galerii znajdziecie fotorelację z październikowych ćwiczeń, a oprócz tego mamy  materiał filmowy, który przygotowała „Telewizja Regionalna”. Polecam obejrzeć film, Iwona opowiada w nim o aqua fitness’ie oraz o zajęciach fitness w sali. Obecnie w naszym serwisie film będzie dostępny przez jakiś czas na stronie WIADOMOŚCI, a na stałe materiał jest dostępny na podstronie NA ZDROWIE. Teraz zapraszam do fotorelacji i obejrzenia naszych październikowych ćwiczeń! Do zobaczenia jutro na wspólnych ćwiczeniach!


PASUJE NAM FITNESS Z PASKAMI

JESIEŃ Z FITNESSEM

MIX FIT AERO-DANCE

KIJOWO FITOWO STEPOWO

ZDROWO SPORTOWO FITNESSOWO

AQUA FITNESS PAŹDZIERNIK 2014

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)