Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


5 Grudnia 2015r Mikołajowy Tour w Everest Fitness

2015-12-08 22:05:43, komentarzy: 0

Tak jak wcześniej zapowiadałam, dziś fotorelacja z Mikołajowego Fitness University Tour w Klubie Everest Fitness w Zielonej Górze. Tak, tak – podczas gdy niektórzy czekali na upragnioną sobotę, aby spotkać się wieczorem ze znajomymi lub po prostu biernie wypocząć, Klub Aero-Dance Fitness Żary pojechał w poszukiwaniu Mikołaja do Zielonej Góry! To było świetne Mikołajowe spotkanie w sportowym wydaniu; były rozmaite ćwiczenia (Gym Ball, Rep Training - sztangi, Total Body Choreography, Functional Step i Flow Motion) podczas których każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Pomijając mega power i energię, którą wyzwoliłyśmy była również świetna zabawa, śmiech po pachy i masa pozytywnych wibracji. Wyjazd był bardzo udany – zapraszam do fotorelacji i pamiętajcie – jutro endorfinowy step o 19,00 w Aero-Dance Fitness Żary!

 

FOTORELACJA 5 GRUDNIA 2015 EVEREST FITNESS ZIELONA GÓRA

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)