Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


AERO DANCE W CYRKU czyli spotkanie sałatkowe 2015

2015-11-15 22:54:23, komentarzy: 0

 

Tegoroczne spotkanie sałatkowe już za nami, mimo, że impreza wypadła 13-stego i to do tego w piątek, to wszystko wyszło perfekcyjnie, czyli bez żadnej wpadki! Klubowe imprezy mają to do siebie, że repertuar jest ściśle powiązany z tematem „sałatkowej” uroczystości. Datego też od kilku lat spotkania „sałatkowe” odbywają pod wcześniej ustalonym hasłem. Zeszłoroczne spotkanie „sałatkowe” opatrzone było hasłem: „Światowy Kongres Kobiet” i jak już z tytułu wynika wszystkie Klubowiczki przybyły licznie na uroczystość, gdzie miło spędzałyśmy czas przy odczytach na rozmaite, ciekawe, babskie tematy. Oczywiście gościliśmy w roku ubiegłym znane kobiece osobistości, które umilały nam imprezę!

W tym roku hasło, pod którym odbywała się impreza "sałatkowa" brzmiało: „Aero-Dance w Cyrku, czyli Cyrk w Aero-Dance”. Minionego piątku mogliśmy podziwiać, przecudną linoskoczkę, która z gracją balansowała na skraju liny w przenoszącym w inny wymiar świetle. Mogliśmy cieszyć oczy pięknymi tancerkami w wielobarwnych strojach, które zachwycały choreografią
i muzyką. Charleston i „laski w ultrafiolecie” zrobiły na widzach takie wrażenie, że gromkim brawom i zachwytowi nie było końca, ale jak tu się nie zachwycać skoro tancerki komunikowały się
z publicznością językiem tańca! Ponadto pokaz światła wprowadził oglądających niemal w stan hipnozy, bo światło prowadzone przez Mistrzynie w tej profesji zapierało w piersi dech i sprawiało, że chciało się oglądać pokaz bez końca! Był też mag, clown z monocyklem, boski zespół z Mexyku, pokaz baniek mydlanych i dzikie zwierzęta! Mówiąc krótko, był Cyrk, w dosłownym tego słowa znaczeniu pisane przez duże „C”. Pisane przez duże „C” nie tylko ze względu na Cyrk, ale również ze względu na Panie Cieślik. Tak, tak – to one były autorkami piątkowego show i to one odpowiadały za realizację, kreacje, ubiory, choreografię, organizację zarówno występów artystycznych jak i całego zaplecza imprezy. Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale taki kilkugodzinny show, to są wielomiesięczne przygotowania. Piękne stroje, w których występowały nasze tancerki zostały specjalnie uszyte prze Panią Stanisławę na tę okazję. Kupno rekwizytów, które były wykorzystywane podczas występów też wymagało czasu i zaangażowania, bo to nie są rzeczy które można kupić „od ręki” w każdym sklepie. Nie można też pominąć dekoracji i czasu włożonego w jej przygotowanie. Każda litera, każda ozdoba, materiały, maski, plastyczne dekoracje – to wszystko było dopięte na ostatni guzik. Poza tym fizyczna, ciężka, praca to jeszcze nie wszystko, bo żeby coś zrobić trzeba najpierw mieć plan i ten plan był! Wszystko przemyślane, od ubioru i dekoracji – po choreografię, muzykę i efekty świetlne. Panie C. – jesteście WIELKIE, stworzyłyście WIELKĄ rzecz, wspaniały występ; dostarczyłyście nam długo niezapomnianej rozrywki i kapitalnej zabawy! Podczas piątkowego spotkania „sałatkowego” chciałoby się rzec nie raz „CHWILO TRWAJ”, a jeszcze bardziej sprawić aby ta CHWILA nigdy się nie kończyła. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do wspólnego przedsięwzięcia zorganizowania tak kapitalnej imprezy, a Klubowicze wykażą się również dużym zaangażowaniem przy pomocy. Pani Stanisławo, Pani Iwono – czapki z głów! Dziękujemy!

 

Zapraszam do obejrzenia filmików z imprezy i do fotorelacji klikając w poniższe linki:

 

 

FILM AERO- DANCE-W CYRKU

FILM AERO-DANCE W CYRKU II

ZDJĘCIA AERO-DANCE W CYRKU

ZDJĘCIA AERO-DANCE W CYRKU II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)