Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


ANDRZEJKOWE SAŁATKOWE 2012 W AERO-DANCE

2012-11-25 21:16:03, komentarzy: 3

        „Wróżby, czary i koszmary” – pod tym tytułem odbyło się w miniony piątek, tj. 23.11.2012 r. „ANDRZEJKOWE SPOTKANIE SAŁATKOWE W AERO-DANCE”. Pomysłodawcą  i głównym organizatorem tej niesamowitej  imprezy była Iwona Cieślik.  Spotkanie rozpoczęło się  o godzinie 18,00 i trwało w bardzo radosnym nastroju do północy. Na „Andrzejkową imprezę sałatkową” przybyło sześćdziesiąt wspaniałych i chętnych nie tylko do zabawy ale i do działania osób, bez których udziału w rozmaitym repertuarze rozrywkowym nie byłoby tak radośnie! Impreza była zorganizowana z niezwykłym kunsztem, starannością, pomysłem i humorem. Przed rozpoczęciem programu rozrywkowego Iwona otrzymała order uśmiechu za całokształt swojej pracy i jak się okazało order otrzymała zasłużenie – zjadła wszystkie plastry cytryny i nie zrobiła kwaśnej miny! Tego wieczoru wszyscy śmiali się i bawili nieustannie. Podczas pierwszego występu „Straszny Step” było strasznie tylko w nazwie, bo tak naprawdę choreografia, muzyka i występ: Eli, Agi, Moni, Ani i Iwony były czymś pięknym i bardzo pozytywnie nastrajającym. Były „straszne” step-tacze i „mroczne” piruety, ale roześmiane buzie występujących zarażały śmiechem wszystkich, którzy siedzieli przy stołach.

 

        Oczywiście należy dodać, że stoły nie były puste! Fantastyczni  miłośnicy aktywności z klubu AERO-DANCE zadbali o to żeby było pysznie dla ducha i ciała, i żeby Iwonka w poniedziałek znów nad nami pracowała! Były ciasta, kotleciki, sałatki, ciasteczka, wykwintne dania i potrawy, a do tego rozmaite wina, (a także pyszna herbata prosto z Chin) które ułatwiały trawienie i poprawiały krążenie! Oczywiście w międzyczasie nasza niezastąpiona Małgosia, która ewidentnie pomyliła się z powołaniem i nie została aktorką, (na którą nawiasem mówiąc ma olbrzymi potencjał) wcielała się w Magdę G. oraz w  cygańską wróżkę.

 

 

         Podczas kiedy nasza gwiazda jadła i tyła, cyganeczka z kuli swej wróżyła. Mi wywróżyła wielką miłość, dobro i to, że w poniedziałek będę wreszcie na zajęciach w AERO-DANCE! Kiedy tak wróżby i czary w naszych duszach grały, niesamowite Panie z aqua fitness  uraczyły nas pięknym pokazem Aqua Baletu. Oczywiście nasza Iwona i tu się sprawdziła jako reżyser spektaklu i prima balerina w roli czarnego łabędzia. Panie tak pięknie tańczyły, że bisom nie było końca. Podejrzewam, że wszyscy zwróciliśmy uwagę na stroje baletnic, a za te piękne szaty należy podziękować Pani Stanisławie C. i Annie J. - dwa tygodnie szyły kreacje firanek klubowiczów. Wprawdzie „nie szata zdobi człowieka” ale bez fantazji oraz kreatywności Pań, nie byłoby tak pięknej oprawy tego wystąpienia. Ach, cóż to był za balet! Chwilę po tym, „stepowicze” nie chcieli być gorsi i też zabisowali, piosenką „w stepie szerokim”.

 

 

              Przez cały czas trwania imprezy każdy mógł się zaprezentować  ze swoją twórczością i odkryć w sobie jakiś cicho uśpiony talent i tak na przykład Pani Małgosia T. wyrecytowała nam wierszyk o ćwiczeniach własnego autorstwa, a Pani Karolinka M. recytowała niczym poezję śpiewaną wiersz o „zdrowym kręgosłupie”. Czas szybko mijał, a to nawet nie połowa atrakcji tego wieczoru! Przy stołach było gwarno, wesoło i sympatycznie. Mimo późnej pory nikt nie ziewał, bo nikt się nie nudził, a w ruch poszły albumy ze zdjęciami, które Iwona zgromadziła w swoim archiwum przez lata prowadzonej działalności. Kiedy tak wszyscy fotografie oglądali, potrawy zajadali i trunki popijali, wyłoniony został zwycięzca konkursu sałatkowego. Tegoroczną zwyciężczynią konkursu została Pani Jagoda Jamont, której serdecznie gratuluję w imieniu nas wszystkich! Mam nadzieję, że Jagoda wkrótce zdradzi nam przepis na swoje triumfujące w konkursie danie.

 

 

         „Andrzejkowe spotkanie sałatkowe” udowodniło również, że wśród ćwiczących mamy małżeństwa doskonałe! Podczas konkursu „małżeństwo doskonałe” okazało się, że Maria i Robert są stworzeni dla siebie nie tylko podczas ćwiczeń w klubie AERO-DANCE! Poza tym podczas naszej imprezy andrzejkowej Maria i Robert obchodzili 11-stą rocznicę ślubu – serdecznie gratulujemy i życzymy Wam kolejnych cudownych lat w idealnym małżeństwie! Na sam koniec, podczas kiedy przyszło już pomaleńku wszystko porządkować odwiedziła nas „perfekcyjna pani domu”. Nie tylko zrobiła porządek i zajrzała w zakamarki z kurzem, ale zrobiła test na najbardziej sprawną panią kucharkę, na pomysłowość i kreatywność pań domu, a także test najszybszego i najbardziej doskonałego składania koszulek i wiązania torebek . Osoby, które brały udział w konkursach i występach otrzymały upominki związane ze zdrowiem oraz zdrowym odżywianiem się. Oczywiście te upominki, to takie symboliczne podziękowanie Iwony za niewspółmierny trud i pracę włożoną w tę imprezę. Bardzo serdeczne i wielkie podziękowania dla osób, które pomagały w organizowaniu znalezienia sali, a w szczególności dla Pani Krystyny. Ogromne podziękowania dla osób za okazany trud i ciężką pracę  włożony w przygotowanie sali do imprezy, a później w pomoc przy jej sprzątaniu. Podziękowania dla „strasznego stepu” za grozę i śmiech,  a także występ, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Podziękowania dla Pań z baletu, za chęć w działaniu, za radość i cudowny występ. Podziękowania również dla Pani Małgorzaty i Pani Karoliny za twórczość poetycką, dla Małgorzaty Ż. za umiejętności aktorskie i rozśmieszanie nas do granic możliwości, podziękowania dla Roberta i Marii G., dla Stanisławy C. za pomysłowość, organizację i stroje, dla Pana kamerzysty, który filmował i fotografował dokonującą się historię, a także dla Was wszystkich za wyśmienite towarzystwo, za radość, za pyszne sałatki i doborowe towarzystwo. Bez Was wszystkich nie byłoby tego!

 

Ewelina Nawrot

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z IMPREZY ZNAJDZIESZ:

ZDJĘCIA 1     

ZDJĘCIA 2

ZDJĘCIA 3

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Iwona 21:29, 25 listopada 2012

  Dziękuję WSZYSTKIM szaleńcom zaangażowanym w przygotowania ,realizację i odjazdową zabawę.Gdyby nie WY nie było tej imprezy .Kolejne Sałatkowe było odjazdowe .Wasz udział to Eksplozja Energii ,wulkanowego szaleństwa i otwartości w działaniu.

  Niesamowite przeżycia!!!! -

  Na kolejnym SAŁATKOWYM jeszcze więcej doświadczycie!Dziękuję całej SZEŚĆDZIESIĄTCE !!!! WKRÓTCE FILM i album foto ! Pamiętaj
  cie ,że Order Uśmiechu zobowiązuje będę ujmowała go w każdym planie treningowym :):):)

  Wnioski i pomysły do kolejnych imprez proszę zgłaszać do PREZESA Towarzystwa Degustacji i Dobrego Smaku - Manueli :)
  Pozdrowienia od Magdy G. i Perfekcyjne PD.

  DO zobaczenia w poniedziałek na zajęciach !!!!! Co zjedliście spalicie i ciało wylaszczycie :)

  Odpowiedz
 • Halina 22:34, 26 listopada 2012

  I ja tam byłam!!!
  Super zabawa!! dużo dobrego humoru ,program pełen niespodzianek.
  Pani Iwonko DZIĘKUJEMY !!! za usmiech , radość i okazany szacunek.
  Tak przygotowac potrafi tylko PANI!!!
  Do zobaczenia .

  Odpowiedz
 • ania 10:36, 27 listopada 2012

  Impreza rewelacyjna :) dziękujemy i prosimy o więcej :)

  Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)