Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


AQUA FITNESS i ZDJĘCIA ZE SZKOLENIA "ZDROWY KRĘGOSŁUP"

2012-10-14 18:50:18, komentarzy: 0

 

Kolejny rok aerobowy, który w klubie AERO-DANCE  zaczął się 1 września 2012 r. cieszy nas znowu  możliwością udziału w zajęciach aqua aerobic. Pośród niemałej konkurencji zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnokrajowym możemy się poszczycić tym, że oprócz bardzo wykwalifikowanej instruktorki  możemy ćwiczyć z przyborami, które znacznie uatrakcyjniają ćwiczenia oraz sprawiają trening w wodzie bardziej efektywniejszy.  Długie i kolorowe „makarony”, które możecie zobaczyć na zdjęciach w galeriach służą m. in. do nauki, zabaw i ćwiczeń koordynacyjno-ruchowych w wodzie. Na takim „makaronie” można siadać, stać czy pchać go w wodę zwiększając tym samym trudność wykonywania ćwiczeń (większy opór wody). Dzięki pomysłowości i profesjonalizmowi Iwony żarski aqua fitness w AERO-DANCE przy użyciu wspomnianych „makaronów” jest bardziej urozmaicony. Ćwiczenia z „makaronami” umożliwiają wprowadzenie elementów rehabilitacji lub ćwiczeń siłowych. Taki „makaron” może jednocześnie wspomagać pracę kończyn górnych i dolnych jak i również pozwala zachować pionową pozycję podczas wykonywanych ćwiczeń nóg i miednicy. Poza „makaronami” Iwona Cieślik proponuje Państwu zajęcia z gumowymi, kolczastymi piłeczkami, które doskonale sprawdzają się przy ćwiczeniach kończyn górnych a także mięśni brzucha. Wymienione akcesoria, to tylko dwa spośród wielu innych, które Iwona proponuje w swojej ofercie. Dzięki wszechstronnym szkoleniom znanej nam wszystkim instruktorki w zakresie fitness, zajęcia na basenie stają się nie tylko ciekawe ale i bezpieczne. Baczne oko trenera, uczy, bawi, koryguje i motywuje do ćwiczeń. Wykorzystanie sprzętu z umiejętnościami instruktora fitness, trenera aqua I i II stopnia oraz ratownika i instruktora pływania daje w AERO-DANCE aqua fitness na bardzo wysokim poziomie. Osoby regularnie korzystające z tego rodzaju zajęć obserwują wzrost wytrzymałości organizmu, zwiększenie siły mięśniowej, poprawę gibkości i rozciągnięcia oraz utratę wagi ciała. Aqua fitness szczególnie polecany jest dla pań i panów nie przywykłych do dużego wysiłku fizycznego. Aqua fitness wiąże sie z nieco wyższą intensywnością ćwiczeń, dodatkowo zajęcia prowadzone są przy specjalnie wyselekcjonowanej muzyce, którą Iwona dobiera indywidualnie do każdych zajęć. Pamiętajmy, że samo szkolenie dające uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju ćwiczeń, nie daje gwarancji profesjonalnego prowadzenia zajęć. Lata nauki, wieloletnie doświadczenie i  nieustanne szkolenie się naszej Pani Instruktor w branży, daje możliwość wzięcia udziału w profesjonalnie prowadzonych ćwiczeniach AQUA FITNESS w AERO-DANCE! Miłośniku aktywności, jeśli jesteś zainteresowany udziałem w zajęciach aqua fitness, skontaktuj się wcześniej z Iwoną, ponieważ miejsca są limitowane. Teraz zapraszam do galerii z zajęć aqua, które odbywały się w dniu 11.10.2012 r.

 

GALERIA AQUA FITNESS 11.10.2012 r.

 

Jednocześnie zapraszam do galerii zdjęć ze szkolenia, które odbyło się 13 października 2012 r. we Wrocławiu. Oczywiście, nie muszę dodawać, że w tym szkoleniu wzięła udział Iwona :)

 

SZKOLENIE ZDROWE PLECY 13_10_2012

 

Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)