Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


AQUA FITNESS 24 maja 2012 r.

2012-05-27 21:27:36, komentarzy: 2

Niedziela dobiega końca, a to oznacza, że za pasem mamy już poniedziałek a tym samym kolejne zajęcia w AERO-DANCE.

 Przypominam, że w poniedziałki nie ma zajęć AQUA FITNESS, ale jest inna możliwość aktwnego wypoczynku, gdzie równie wspaniale można się zmęczyć. Jutro aerobik, gimnastyka i step.

24 maja 2012 r. byłam w żarskim "WODNIKU" i przekonałam się na własne oczy, że ćwiczenia na basenie potrafią wymęczyć, ale i bardzo poprawić nastrój! Uśmiechy i zabawa były nieodzownym elementem czwartkowych zajęć AQUA FITNESS. Jak kto nie wierzy, zapraszam do GALERII i ALBUMU 6, tam wszystko udokumentowane na zdjęciach. Miłego oglądania i do zobaczenia jutro! Jutro również będę dokumentowała ale na parkiecie:)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • halina 20:51, 31 maja 2012

  Uśmiech mimo wysiłku!!! to sprawka pani Iwonki. Ostatnio zastanawiałam się ,że przecież mamy dni lesze gorsze, a pani odnosze wrażenie ,że ma tylko dobre dni . Pani Iwonko proszę o receptę . Jest Pani zawsze uśmiechnięta i pełna pasji DZIEKUJĘ !!!! Ćwiczyć pod pani okiem to ogromna przyjemność .Kobiety nie do doktora tylko do Pani Iwony, leczy ruchem uśmiechem i sumiennoscią .
  Do zobaczenia
  Halina

  Odpowiedz
 • Iwona 23:03, 31 maja 2012

  Dziękuję to miłe - postaram się podwójnie :)

  Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)