Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Aqua Fitness w Aero-Dance Fitness Żary

2016-11-20 23:21:25, komentarzy: 0

 

Kochani Miłośnicy Aktywności! Niezwykle przyjemnie patrzeć przez pryzmat obiektywu, jak pięknie ćwiczycie i tym samym wyzwalacie bardzo pozytywną energię. Cieszę się z tego, że jesteście świadomi, jak bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywa ruch, którego doświadczacie regularnie w pozytywnym nastroju i świetnym towarzystwie! Oczywiście, nie trzeba nikomu przypominać, że zdrowego ruchu w bezpiecznym wydaniu możecie doświadczać zawsze w Aero-Dance Fitness Żary. Dzisiaj zapraszam Was do fotorelacji z ostatnich zajęć Aqua Fitness, a od nowego tygodnia do uczestnictwa w zajęciach, zarówno w wodzie jak i na lądzie - zgodnie z klubowym harmonogramem zajęć.

 

Szanowni Klubowicze, jeżeli jesteście zainteresowani kalendarzem fitness na rok 2017 o szczegóły pytajcie Iwonę. Do zobaczenia wkrótce!

 

FOTO AQUA FITNESS W AERO-DANCE FITNESS ŻARY 17.11.2016

 

Ewelina

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)