Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Ćwiczymy w rytmach jesieni

2014-10-21 19:38:53, komentarzy: 0

 

Polska, złota jesień pomaleńku przestaje nas ogrzewać słońcem oraz pięknymi, ciepłymi barwami. Choć meteorolodzy zapowiadają słotę od przyszłego tygodnia, to nie ma się co martwić, bo słońce, uśmiech oraz ciepło jest w Aero-Dance fitness Żary! Wszyscy rozpromienieni ćwiczymy w sympatycznej atmosferze aż po endorfinowe, rozgrzane rumieńce na twarzy! Jesienne, deszczowe dni zniechęcają do wychodzenia z domu, ale należy pamiętać, że brak ruchu, siedząca lub stojąca praca, stres i nadwaga nie sprzyjają naszemu zdrowiu. Zdrowe odżywianie i zdrowa dawka regularnego ruchu są receptą na dobre zdrowie, samopoczucie oraz prawidłową wagę. Dlatego  nie mów, że zaczniesz ćwiczyć od przyszłego tygodnia – tylko zacznij już od jutra! Już jutro możesz wziąć udział w zajęciach na sali przy ulicy Zapolskiej, a później na żarskim WODNIKU. Jutro od 18,00 spalanie/wzmacnianie, o 19,00 step, a o 20,45 aqua fitness. Dobra wiadomość dla miłośników wodnej aktywności – są dwa wolne miejsca na aqua fitness! O szczegóły pytaj instruktora przed zajęciami lub dzwoń pod numer: 692 341 430

Teraz zapraszam do galerii zdjęć i do zobaczenia jutro na wspólnych ćwiczeniach!

 

P.S już niedługo kolejne, niezapomniane Spotkanie Sałatkowe - szczegóły podczas zajęć!

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)