Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH!

2013-06-30 12:26:42, komentarzy: 0

 

Kochani, czerwiec już prawie za nami, a to oznacza, że mamy już wakacje:)

     Możecie teraz z dumą np. na plaży prezentować to, co przez cały rok aerobowy rzeźbiliście i wzmacnialiście w Klubie. Jestem pewna, że nasza Pani Instruktor jest dumna z systematycznej i konsekwentnej pracy wszystkich Klubowiczów. Po wpisach w "Księdze Gości" widzę, że już niektórym się tęskni za regularnym wysiłkiem i przyjemnym uczuciem zmęczenia. Cóż... na pociechę mogę tylko powiedzieć, że czas szybko mija i wrzesień wraz z Panią Instruktor niebawem znów nas powitają radosnymi pląsami na sali. Nawiązując do września, pragnę Was poinformować, że złoty karnet na miesiąc wrzesień 2013 r. wylosowała Pani Elżbieta Kliszczak-Zys, a srebrny Pani Henryka Tyburska - szczęśliwym zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

     Miłośnicy ruchu, pomimo przerwy wakacyjnej w ćwiczeniach w sali i basenie, zapraszam Was do odwiedzania klubowych stron internetowych AERO-DANCE - www.fitness.pl4.pl i www.fitnesszary.pl   Zapraszam również do zakładki Księga gości, tam możecie dzielić się wszystkimi swoimi myślami oraz spostrzeżeniami na temat AERO-DANCE.

Myślę, że w tym miejscu mogę również w imieniu nas wszystkich podziękować naszej instruktorce Iwonie za to, że przez cały rok była z nami w niemal w każdy poniedziałek, środę i czwartek w sali gimnastycznej przy ul. Zapolskiej i na basenie "WODNIK". Dziękujemy za to, że zajęcia dawały nam należycie w kość i że dzięki nim byliśmy wymęczeni, naładowani pozytywnymi emocjami i zdecydowanie lżejsi:). Dziękujemy za to, że przez trzy dni w tygodniu mieliśmy szansę uczestniczyć w dowolnie wybranych przez siebie zajęciach! Po prostu dzięki za miniony rok aerobowy!

Udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)