Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Drzonków Konwencja Fitness 2015

2015-10-20 06:30:48, komentarzy: 0

 

18 października 2015r. Klub Fitness Żary Aero-Dance wraz z Przyjaciółmi brał udział w Międzynarodowej Konwencji Fitness w Drzonkowie. Impreza była świetna, bawiliśmy się super a Marta Wawszczyk i Aneta Ostrówka dały takiego czadu, że długo będziemy pamiętali te ćwiczenia nie tylko ze względy na choreografię, muzykę i dynamikę ale i dzięki dzisiejszym zakwasikom :). Oczywiście jeśli o dynamice mowa, to nie można pominąć jedynego w swoim rodzaju treningu z udziałem fit ball i pałeczek do perkusji - czyli Drums Alive Power Beats i Drums Alive Fun Drumming.  Zajęcia z udziałem piłek i pałeczek do perkusji prowadził prezenter fitness z Niemiec Daniel Koch. Można by pisać o Pilatesie Basic, o Portdebras czy Kettlebell ale nie starczyłoby czasu, a i tak nie byłabym w stanie oddać tego, co się tam działo! Krótko mówiąc impreza była bardzo udana, my wróciłyśmy zmęczone, szczęśliwe i bardzo zadowolone. Dzięki wczorajszemu treningowi, dziś mamy nową energię w odsłonie pozytywnego nastroju i chęci na dalsze ćwiczenia. W niedzielę była Konwencja Fitness w Drzonkowie, wczoraj powtórka treningu power fit i zdrowego kręgosłupa, a jutro  znowu power fit i step: a to wszystko oczywiście w Żarach w Aero-Dance Fitness Żary. Miłośnicy wody niech pamietają również o Aqua Fitness!

Teraz zapraszam do fotorelacji z wyjazdu do Drzonkowa i życzę miłego oglądania!

DRZONKÓW KONWENCJA FITNESS 18 PAZDZIERNIK 2015

Ewelina

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)