Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


REEBOK FINAL CUTS - trening siły funkcjonalnej - 16.06. 2012 r. Zielona Góra

2012-06-17 12:47:58, komentarzy: 1

Szanowni Państwo, w minioną sobotę tj. 16. 06. 2012 r. odbyły się w Zielonej Górze warsztaty Reebok Final Cuts (F.I.R.E).  Final Cuts Program – to trening siły funkcjonalnej - powstał w oparciu o teorię treningu zintegrowanego. Ćwiczenia naśladują ruchy, które wykonujemy na co dzień np. wstając od biurka, wyjmując walizki z bagażnika samochodowego czy podnosząc ciężką torbę z zakupami. Jego celem jest wzmacnianie mięśni poprzez angażowanie jednocześnie wielu grup mięśniowych np. (nogi i ramiona) przy pełnej stabilizacji tułowia oraz podnoszenia koordynacji ruchowej. Znakomici trenerzy, specjalizujący się w warsztatach to: Bartłomiej Krynicki, Piotr Kaczmarek i Agnieszka Ronge. Warsztaty w Zielonej Górze prowadziła również profesjonalna Pani trener Ewa Flach z Gliwic. Warsztaty trwały blisko 6 godzin i poza praktyczną częścią, która pozwalała wykorzystać do ćwiczeń: step, ciężarki, sztangi fitness czy maty, nie bez znaczenia pozostawała część teoretyczna. Cześć teoretyczna dotyczyła metodycznego przedstawienia systemów treningowych mających bezpośredni wpływ na rozwój siły funkcjonalnej poprzez wprowadzenie teorii treningu zintegrowanego oraz choreograficznego programu treningu siłowego. Program zakłada stopniowanie i progres wykonywanych ćwiczeń (przyrost siły, wytrzymałość, wzrost masy mięśniowej). Iwona wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagającym klientom klubu AERO-DANCE ŻARY, również wzięła udział w warsztatach ponownie doskonaląc swój warsztat. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał trening, zapraszam na fotorelację doALBUMU 6.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Iwona 13:10, 17 czerwca 2012

    RESZTA na www.fitness.pl4.pl :) Pozdrawiam Iwona.

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)