Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


FITNESS FREE 28.08.2012

2012-08-28 23:40:24, komentarzy: 0

wiem, wiem - nie było mnie! No nie było, moja babcia kończyła dziś 102 lata i uparła się, że nie pójdzie na ćwiczenia choćby nie wiem co! Tłumaczyłam, że klawa instruktorka, że wypas muzyka, że za friko, że fajni ludzie... Ale babcia się uparła jak nigdy, że nie pójdzie i basta! No dobra, miała urodziny więc nie oponowałam. Szkoda, że babcia taka uparta, bo wiem, że były klawe atrakcje. Był wysiłek, było żwawo, była klawa muzyka i do tego tęcza! Ćwiczyć przy tęczy, to nie jest częste! Nie wiem czy wiecie ale jak się widzi tęczę i pomyśli życzenie, to ono się spełnia. Nie piszę "ponoć" bo sprawdziłam i wiem, że tak jest:). Dobra, nie wiem o czym kto myślał, ale jak nie pomyślał, to kolejna szansa będzie w najbliższy czartek o godz. 18.30 - miejsce każdy zna, miejmy nadzieję, że w czwartek też będzie tęcza! Kochani, kto nie wierzy w tęczę niech się przekona oglądając foty z dzisiejszych zajęć FITNESS FREE. Miłego oglądania i do zobaczenia w czwartek!

                                                                                                                                                                                              Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)