Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


FITNESS FREE OTWARTE DRZWI!!!

2012-08-30 23:30:15, komentarzy: 0

Kochani, dziś po raz drugi mogliśmy spotkać się wszyscy na darmowych zajęciach FITNESS, które przygotowała dla wszystkich, którzy chcieli wziąć w nich udział Iwona Cieślik. Zajęcia pomimo deszczyku odbywały się w miłej i sympatycznej atmosferze. Na boisku żarskiego ORLIKA, przy ul. Zwycięzców spotkali się dzisiaj o  godz. 18.30 duzi i mali, co oznacza, że w zajęciach nie tylko wzięli udział uczestnicy dorośli ale także dzieci i młodzież. Wszyscy zjednoczeni wolą wspólnego ćwiczenia pocili się i napinali mięśnie, aż do stanu wytworzenia niezwykle dla nas miłych endorfin. Zajęcia trwały od godziny 18.30 do godziny 19.40.Pierwsza część zajęć składała się z intensywnego wysiłku, skupiającego się głównie na spalaniu tkanki tłuszczowej, a druga pozwoliła wzmocnić i solidnie rozciągnąć ciało. Kto był wie jak było, kto nie był - niech żałuje! Szanowni Państwo, jeśli jesteście ciekawi fotorelacji z dziaiejszych plenerowych zajęć zapraszam do obejrzenia zdjęć. FITNESS NA ŻARSKIM ORLIKU.

Zapraszam do ponownego odwiedzenia strony w najbliższym czasie, niebawem zostanie umieszczona zmiana harmonogramu zajęć! Przypominam, że od 3 września 2012 startujemy przy ul. Zapolskiej!

                                                                                                                                                                  Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)