Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


FITY I FOTY styczeń 2013

2013-01-30 22:02:24, komentarzy: 2

 

          Styczeń już prawie za nami i jutro kolejne losowanie karnetów, więc nie zapomnijcie ich wrzucić do pudełeczka w recepcji! W piątek zapraszam na naszą stronę – wyniki będą już na pewno upublicznione, więc oczekujcie w napięciu piątkowego poranka! Miłośnicy aktywności, którzy regularnie odwiedzają zakamarki naszego wirtualnego świata fitness, pewnie już zajrzeli do galerii i obejrzeli styczniowe zdjęcia, ale dla tych, którzy jeszcze tego nie uczynili, podaję bezpośredni link do zdjęć WOŚP 13 STYCZNIA 2013. Kto kliknął, ten pewnie już wie, że nasza Iwona grała wraz z orkiestrą Jurka Owsiaka. Rozgrzewała piłkarzy i publiczność podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tak intensywnie, że aż śnieg stopniał i mróz puścił! Mało tego, tydzień po Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w rozbrajających strojach karnawałowych, Iwona wystąpiła z dwójką wyśmienitych instruktorów fitness (z Alą Pietrzyk i Witkiem Dunalem) w karnawałowym IFAA w Szczecinie! Fotorelacja z tego wydarzenia mówi sama za siebie - fitnessowe trio było boskie! Zdjęcia możecie zobaczyć klikając w link IFAA SZCZECIN KARNAWAŁ 2013. Oj działo, się działo w styczniu 2013! Mimo, że wiele się działo pierwszego miesiąca roku, to jeszcze nie wszystko! Jutro ostatnie zajęcia fitness w styczniu 2013; i tak na 18,00 "kręgosłup", na 19,00 TBC, a o 20,45 AQUA FITNESS! Jeśli zaś idzie o luty, to mam jeszcze pewną zapowiedź! Mianowicie 13 lutego, jak dobrze pójdzie, będą w AERO-DANCE foty na miarę jedynego Klubu Fitness w Żarach! Oczywiście, nie siebie tak wychwalam, bo zajęcia będzie dokumentowała Mary Mięta w moim skromnym towarzystwie. Nie będę się rozpisywała na temat fotografii Mary, bo to wyszłaby powieść, ale napiszę tylko tyle, że Mary jest autorką zdjęcia Marty Sowińskiej, która promowała okładkę pisma TRAINER NR 4/2012 (zdjęcie okładki pisma nad tekstem). Mam nadzieję, że sesja zdjęciowa z udziałem Mary nie zostanie nagle odwołana i że nic  planów nie pokrzyżuje (jak to w przypadku nietuzinkowych fotografów często bywa). W najgorszym razie znów ja bezlitośnie będę świeciła fleszem po oczach :). 

 

Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Ewelina 19:14, 1 lutego 2013

    Dzwoniła wczoraj do mnie Mary, zapewniała, że 13 lutego na pewno będzie. Zobaczymy:)

    Odpowiedz
  • Maria 21:39, 1 lutego 2013

    Po takich ciepłych rekomendacjach nie ma szans, żeby mnie u Was nie było:) Szykuję już sprzęcior, ładuje akumulatory, czyszczę karty pamięci, a potem zalewam Was zdjęciami:)Mam nadzieję, że uśmiechy nie będą znikały mimo wysiłku jaki pani Iwona Wam funduje:)

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)