Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Foto wspomnienia z wakacji, a jutro fitness przez duże "F" :)

2015-09-06 19:16:07, komentarzy: 0

 

           Wakacje już za nami, wrzesień się zaczął i mimo, że pogoda nie sprzyja – jedno nie przemija, a mianowicie: fitness z Aero-Dance Żary! Wiem, że wielu Miłośników Aktywności brało udział w plenerowych zajęciach free fitness z Aero-Dance, które odbywały się w sierpniu 2015. Iwona pięknie przygotowała wszystko, a Wy udowodniliście, że nie ważny czas, miejsce czy pogoda.

          Pstrykając foty, widziałam kilka nowych twarzy – mam nadzieję, że zobaczymy się podczas wspólnych ćwiczeń również w sali przy ul. Zapolskiej. Od jutra, po długiej przerwie wracam na parkiet i popląsamy podczas ćwiczeń razem. Stałym bywalcom nie trzeba przypominać, ale pozwolę sobie nowym przypomnieć, że jutro od godz. 18,00 – Zdrowy Kręgosłup, a od godz. 19.00 Power Fit. Wielu z Was pyta o basen, zajęcia Aqua Fitness będą się odbywały zgodnie z harmonogramem zajęć, jak tylko zostanie zakończona konserwacja basenu. Jeśli chcesz znać szczegóły - pytaj przed zajęciami lub dzwoń do Iwony (tel. 692 341 430).

          Tym czasem zapraszam do galerii zdjęć z sierpniowych spotkań i do zobaczenia jutro na zajęciach!!!

SIERPNIOWY FREE FITNESS 2015 Z AERO DANCE

 

Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)