Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Środa free fitness z Aero-Dance

2015-08-04 19:48:57, komentarzy: 0

 

       Kochani Miłośnicy Aktywności, w tym roku nie ma żadnego miesiąca bez ćwiczeń z Klubem Aero-Dance Fitness Żary! Tym razem Klub Aero-Dance zaprasza Was serdecznie na bezpłatne, wakacyjne ćwiczenia plenerowe. Wczoraj ćwiczyliśmy na ORLIKU w Kunicach, a już jutro trening FITNESS z AERO-DANCE godz.19.00 na ORLIKU przy Paderewskiego (róg Czerwonego Krzyża). Zabieramy wodę, ręcznik i dobry humor! Liczba uczestników nieograniczona; zabierz koleżankę, mamę, tatę, siostrę, brata lub kogo tylko chcesz. Wspólne ćwiczenia to radość i wspomnienia! Zaglądajcie do naszej galerii, niebawem zdjęcia z ćwiczeń, które odbyły się w dniu 03.08.2015r.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)