Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


i już czerwiec!

2012-06-03 12:04:36, komentarzy: 2

 

Witam czerwcowo!

Wiem,wiem - pisałam tydzień temu, że będę robiła foty w poniedziałek i lipa - nie było mnie. Przepraszam, ale zaszły okoliczności, których wcześniej nie przewidziałam - ale przecież nie dla zdjęć chodzimy na fitness!:). Zdjęcia raz lepsze, raz gorsze, a ćwiczenia zawsze wyczerpujące i jakościowo na bardzo wysokim poziomie! Ostatnio się nieco obijałam, jeśli chodzi o ćwiczenia i proszę absolutnie nie brać ze mnie przykładu, bo już czuję, że forma się osłabiła. Tak, tak, żadną nowiną nie jest, że tylko regularne ćwiczenia są kluczem do doskonałej formy i zadowalającej sylwetki. Dlatego zgodnie z czerwcowym postanowieniem, od jutra biorę się za siebie i zaczynam pracować nad tym, co zaniedbałam - zważywszy, że lato już tuż, tuż!

Zanim jutro zobaczymy się na Zapolskiej, zapraszam do działu NA ZDROWIE - tam czeka już na Was filmik pt."odżywianie, a zdrowy styl życia" oraz do galerii, gdzie można obejrzeć foty z zajęć, z 30 maja 2012 (środa). Był pot, była radość, było zmęczenie, dobry nastrój i satysfakcja - obejrzyjcie sami!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Urszula 13:08, 3 czerwca 2012

    Świetne zdjęcia, pozdrawiam:-))))

    Odpowiedz
  • Ewelina 16:06, 3 czerwca 2012

    To zdecydowanie zasługa atmosfery, która jest tak sympatyczna na Zapolskiej. Dzięki:)

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)