Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


i już maj...

2017-05-01 15:01:53, komentarzy: 1

Kochani, dziś już 1.maja – długi weekend trwa. Pogoda może nie sprzyja grillowainiu, ale powzięciu aktywności jak najbardziej! Jeżeli jednak postawiliście na odpoczynek bierny i przez okres weekendu nie zamierzacie się forsować, zapraszam do naszej galerii – z pewnością nie zmęczycie się oglądaniem tego, co dzieje się podczas naszych wspólnych ćwiczeń w AERO-DANCE FITNESS ŻARY! Wystarczy kliknąć w link poniżej. Pamiętajcie, już w najbliższy czwartek spotykamy się ponownie na treningu od godz. 18,00 niezależnie od pogody :). Miłego odpoczynku i do zobaczenia!!!

 

FOTORELACJA - KWIETNIOWE ĆWICZENIA W AERODANCE FITNESS ŻARY

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • iva 15:07, 1 maja 2017

    Kumuluję siły do następnych fitnessowych przedsięwzięć ☺

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)