Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Jesienne wyczyny fitness drużyny:)

2013-10-28 19:25:06, komentarzy: 0

 

Czy przestawiliście już zegarki? Zmiana czasu, zmiana pory roku ale ćwiczenia ciągle w niezmienionej, super wysokiej  jakości i w tych samych dniach tygodnia! Uwaga dla chcących wziąć udział w zajęciach stepu w poniedziałki: W poniedziałki o godzinie 20.00 zajęcia ze stepem odwołane! Chcesz poćwiczyć na stepie? Przyjdź w środę o godzinie 19.00.  Jeśli gryzie Cię chandra, masz obniżone samopoczucie, jeśli czujesz się ciężko i czujesz, że forma spada – nie zwlekaj i ćwicz z nami! W przypadku aktywności fizycznej wzrasta poziom endorfin oraz serotoniny. Endorfiny to substancje, które uśmierzają ból oraz powodują odczuwanie błogostanu. Serotonina natomiast odpowiada za poczucie zadowolenia. Oprócz samego wpływu hormonów ćwiczenia fizyczne mogą oddziaływać również na nastrój kiedy oddajemy się im w grupie. Biorąc udział w ćwiczeniach grupowych obracasz się w środowisku, gdzie łatwiej o interakcje społeczne, co w dalszej perspektywie może być podstawą do nawiązywania znajomości. Z kolei znajomości, przyjaźnie jako źródło wsparcia społecznego są znakomitą formą walki z jesienną chandrą. Ponadto 22 listopada 2013 r. zapowiada się wielka klubowa impreza „SABAT ANDRZEJKOWY”. O szczegóły pytajcie Iwonę i zaglądajcie tu: https://www.facebook.com/pages/AERO-DANCE/225882470784566?fref=ts, a także tu: www.fitness.pl4.pl i tu:https://www.facebook.com/pierre.mrceau Możecie również oglądać naszą aktywność fizyczną tu: MIX FITNESS

Odwiedzajcie regularnie naszą klubową stronę i nie zapomnijcie wrzucić do puszki karnetu, aby wziąć udział w losowaniu. Losowanie karnetów na miesiąc listopad już tuż, tuż!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)