Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


NASZ KONGRES W TELEWIZJI REGIONALNEJ ŻARY

2014-11-24 07:01:54, komentarzy: 0

 

 

Tak więc sami widzicie, że działo się nie mało. Oczywiście zdjęcia i film nie oddadzą tego, czego mogliśmy doświadczyć osobiście i za to dziękujemy naszej Instruktorce Iwonie, bo gdyby nie Iwona, nie byłoby tego wszystkiego! Klikając niżej w zdjęcia 1 i zdjęcia 2 znajdziesz obszerną fotorelację z w/w imprezy: ZDJĘCIA 1   ZDJĘCIA 2

 

Ponadto informuję, że na naszej podstronie NA ZDROWIE znajdziesz wywiad z Iwoną, który przeprowadziła z naszą Panią Instruktor Telewizja Regionalna. Oglądając dowiesz się ile korzyści płynie z zajęć Zdrowy Kręgosłup (przyp. Zdrowy Kręgosłup - zajęcia w poniedziałki i w czwartki) i jak bardzo ćwiczenia są przydatne dla każdego z nas!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)