Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


LISTOPAD I MY W AERO-DANCE FITNESS ŻARY

2015-11-29 18:38:52, komentarzy: 0

 

Listopad już prawie za nami, a to oznacza, że grudzień tuż, tuż. Jeśli ktoś myśli, że do Sylwestra jeszcze długi czas, to zerknijcie w kalendarz i policzcie – zostało tylko 32 dni! Jeśli planujecie wyglądać w Sylwestra bardziej wystrzałowo, niż codziennie, to ostatni dzwonek aby zabrać się do solidnej roboty. Niemal każdy z nas stając przed lustrem narzeka na swoje niedoskonałości

i marzy na sto możliwych sposobów co z tym fantem zrobić. Jeśli nie chodzi o kilogramy, których przecież „zawsze” mamy za dużo, to mamy niezadowalające wcięcie w talii, zbyt szerokie biodra albo obwisłą skórę. Oczywiście każdy z nas znajdzie sobie indywidualnie sto razy więcej niedoskonałości, niż ma ich w rzeczywistości – ale przecież My Kobiety (być może również nie jeden mężczyzna) jesteśmy najgorszymi sędziami w sprawach własnej urody! Zamiast wydawać majątek na tuszowanie mankamentów drogą odzieżą w czarnym kolorze i fundowania sobie kosztownych kuracji odmładzających, masz jeszcze czas aby zdrowo zadbać o swój wygląd i figurę. Wystarczy, że zmienisz sposób odżywiania oraz włączysz np. trzy razy w tygodniu w swoje życie aktywność fizyczną. Jeśli trening potraktujesz z należytym szacunkiem, gwarantowane, że rezultaty po jakimś czasie same się uwidocznią. Po jakim czasie? To zależy od Twojej determinacji i systematyczności. Jeśli nie jesteś Miłośnikiem Aktywności w naszym Klubie, być może przypadkiem trafiłeś na tę stronę, być może siedzisz teraz wygodnie na kanapie i mówisz, że zaczniesz od jutra ćwiczyć oraz dbać nie tylko o swój wygląd ale i zdrowie - trzymam Cię za słowo. Przecież nie chodzi tylko o wspomnianego wyżej Sylwestra, ale o całe Twoje życie! Spośród wielu alternatyw aktywności fizycznej, dostępnej w naszym mieście, Miłośnicy Aktywności wybrali aktywność w Klubie Aero-Dance Fitness Żary. Oczywiście Miłośnicy Aktywności wiedzą dlaczego od lat są wierni Klubowi Aero-Dance (dla niewtajemniczonych: zdrowa dawka ruchu podczas czterech bloków aktywności fizycznej - step, zdrowy kręgosłup, spalanie i wzmacnianie oraz aqua fitness – profesjonalizm i doświadczenie instruktora, dobra zabawa, ćwiczenia w grupie, wsparcie instruktora, wzajemna motywacja, a także spotkania towarzyskie i wyjazdy w celu wspólnego aktywnie spędzonego czasu). Skoro o wyjeździe mowa, najbliższy wyjazd planujemy 5 grudnia 2015r. do Zielonej Góry na „Mikołajowy Fitness University Tour”, o szczegóły pytaj instruktorkę Iwonę przed lub po zajęciach.

            Jeśli nadal masz wątpliwości, czy warto z nami ćwiczyć – przejrzyj naszą stronę, obejrzyj galerię, przyjdź do Klubu poćwiczymy razem!

Dobra, koniec tego pisania – lepiej się ruszę, bo dziś ewidentnie się zasiedziałam na kanapie! Zapraszam Was do najnowszej galerii z fotorelacją z czwartkowych zajęć fitness w naszym Klubie. Do zobaczenia jutro na wspólnych ćwiczeniach!

 

FOTORELACJA Z ĆWICZEŃ W AERO-DANCE FITNESS ŻARY 26-11-2015r.

 

Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)