Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Kolejne zdjęcia w galerii

2012-03-25 22:35:31, komentarzy: 0

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z zajęć fitness, z dnia 22 marca 2012 r., które w tym dniu się odbywały w AERO-DANCE. Mam przyjemność poinformować, że z tego dnia mamy full pakiet jeśli chodzi o zdjęcia. Uwiecznione zostały wszystkie bloki, które prowadzi Iwona - od aerobiku zaczynając, a na aqua fitness kończąc. Jeśli już nie możesz się doczekać żeby oglądać, to kliknij w link: AERO-DANCE NA ZAPOLSKIEJ i AQUA FITNESS NA WODNIKU.

Odbiegając teraz nieco od zdjęć, chciałam polecić zakładkę "NA ZDROWIE". Otóż w tej zakładce podzieliła się z nami swoimi uwagami odnośnie "prawidłowej piramidy żywienia" Pani Urszula Gawlicka. Pani Ula jest stałą bywalczynią w AERO-DANCE, ale obecnie nie może uczestniczyć w zajęciach, więc odwiedza nas wirtualnie. Dziękujemy za odwiedziny i pozdrawiamy Pani Ulu!

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)