Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Majowe ćwiczenia z nowym sprzętem

2014-05-10 15:28:38, komentarzy: 0

 

Kochani Miłośnicy Aktywności,  mam nadzieję, że weekend zaplanowaliście aktywnie. Osoby, które nie mają planów a chciałyby się jutro poruszać mogą wziąć udział w akcji  "Cała Polska na Rowery".

Start  11 maja 2014 (niedziela) z parku miejskiego, przy pawilonie muzycznym (al.Jana Pawła II), o godzinie 10.00.

Trasy łatwe, tempo rekreacyjne.
I trasa ok. 10 km Żary –Łaz – Olbrachtów
II trasa ok. 20 km Żary – Kunice -Mirostowice Dln- Łaz- Olbrachtów
III trasa ok.30km Żary- Grabik -Górka - Sieniawa Żarska –Miłowice - Olbrachtów.
IV trasa ok.40km Żary- Grabik-Górka – Sieciejów - Brzostowa – Lipinki Łużyckie - Suchleb – Miłowice - Olbrachtów.
V trasa ok. 50km Jasień-Jabłoniec- Jaryszów – Pietrzyków -Lipińki Łuż - Suchleb- Miłowice-Olbrachtów- Jasień

W Olbrachtowie podsumowanie akcji, ognisko, wręczenie upominków (opaski odblaskowe, naklejki z logo akcji, akcesoria związane z rowerem) oraz poczęstunek.


Jeśli z jakiegoś powodu nie będiecie aktywni w weekend, to zapraszamy Was już w najbliższy poniedziałek na Zapolskiej 12 do AERO-DANCE FITNESS ŻARY. W maju klub został zaopatrzony w nowy sprzęt do ćwiczeń – mianowicie w SWING STICK. SWING STICK to specjalny drążek do ćwiczeń, dzięki któremu osiągniesz intensywny trening poprzez drganie drążka i refleksyjne naprężanie ciała. Nowoczesna metoda ćwiczeń jest skierowana do każdego, niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej, wystarczy wprowadzić elastyczny kij w drgania a mięśnie naprężając się zadziałają antywibracyjnie.  Ćwicząc ze SWING STICK poprawisz kondycję, wzmocnisz siłę i wytrzymałość mięśni. Jeśli jesteś zainteresowany nowym rodzajem sprżetu, zapraszamy do współnych ćwiczeń. Zapraszamy również do fotorelacji z treningu z użyciem mi.in. SWING STICK. GALERIA ZDJEĆ Z DNIA 5 MAJA 2014

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)