Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Majówkowe fitowanie

2012-05-06 18:11:58, komentarzy: 0

Witam wszystkich serdecznie w maju!

Mam nadzieję, że długi weekend majowy mieliśmy wszyscy i że wszystkim nam się udało zrelaksować oraz zregenerować. Jak wszystkim wiadomo mamy już maj - czas bzów, konwalii i niezapominajek - a to onacza, że kwiecień dawno za nami. Nie miałam okazji doświadczyć osobiście, ale słyszałam, że z początkiem maja żarskie słoneczko rozpieściło nas żarem z nieba i pozwoliło skorzystać z wolego czasu w sposób dowolnie przez siebie wybrany. Wiem, że wśród wielu miłośników aktywności odbywały się nie tylko wycieczki piesze i rowerowe, ale także w AERO-DANCE ruchu i optymistycznej aktywności nie brakowało. Słonko grzało, uśmiechy na twarzach gościły, a nasza Iwona wytwarzała endorfinowo-majowy nastrój. Jak kto nie wierzy, sam może zobaczyć MAJOWE FITOWANIE W AERO DANCE. Oprócz majówkowego fitowania w AERO-DANCE polecam galerię WARSZTAY REEBOK 21-22 KWIETNIA 2012, w której to można obejrzeć jak nasza Pani Instruktor nieustannie doskonali warsztat - tym razem w samej stolicy! Zastanawiam się co tu jeszcze napisać, ale nic mądrego nie przychodzi mi do główy. Podejrzewam, że ma to związek ze zbyt długim, majowym leniuchowaniem ale od jutra koniec! Więc do zabaczenia jutro na sali:)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)