Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


moc treningu i moc muzyki

2014-03-17 22:02:59, komentarzy: 0

 

 

                Dziś na treningu TBC to się dopiero działo! Było tempo, był bit, gumy „Thera Band”, a na sam koniec „szmatki” z tabatą! Kto ma za dużo w udach, pośladkach i łydkach po dzisiejszym treningu niech zrobi pomiary. Ramiona i barki też swoje dostały i choć to pierwszy mój trening po długiej przerwie, to już czuję jak po dzisiejszych ćwiczeniach zaczynam pięknie wyglądać! Uda (na pewno moje) na bank wspomną dzisiejszą siłę funkcjonalną jutro! Całe zajęcia utrzymywały się w rytmie  ciężkiej ale i zarazem przyjemnej pracy nad ciałem oraz kondycją w miłym nastroju. Była porywająca i uspakajająca muzyka, było tempo i relax, elementy choreografii z użyciem przyborów. Rytm wraz z zestawem ćwiczeń siłowych przeplatał się z muzyką, która w jednej chwili doprowadzała organizm do maximum wytrzymałości, po to żeby za chwilę przy  spokojnych dźwiękach muzyki francuskiej się zatrzymać i wyciszyć. Tętno rosło, ciśnienie też, a za chwilę rozluźnienie, endorfiny i pot! To był kapitalnie pięknie przygotowany trening pod każdym względem. Było wyczerpująco, sympatycznie i magicznie! Dziękuję Pani Instruktor w imieniu wszystkich Miłośników Aktywności, to był majstersztyk!

P.S zaglądajcie do galerii, tam zdjęcia z ”dnia mężczyzny” też był wysiłek i to w kolorze „pink” OGLĄDAJ ZDJĘCIA

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)