Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


No i wystartowaliśmy!

2013-09-03 20:17:19, komentarzy: 0

         Miło było nam wszystkim spotkać się w nowym roku aerobowym 2013/2014. Cieszymy się, że znów razem mogliśmy zmagać się pierwszy raz po wakacjach z kilogramami i kondycją! Jak zwykle, Miłośnicy Aktywności nie zawiedli i licznie przybyli na każdy blok zajęciowy. Wiem, że z niecierpliwością czekacie na AQUA FITNESS, otóż spieszę donieść, że od poniedziałku, 2 września, pływalnia jest zamknięta w związku z planowanym remontem. Przerwa techniczna ma potrwać 2 tygodnie, do 15 września. Jeżeli jesteście chętni na ten rodzaj zajęć, to zpaisujcie się u Iwony już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Informujemy, że Miłośnicy Aktywności mają swój profil na facebooku, więc jeśli chcielibyście dołączyć do aktywności facebook'owej serdecznie zapraszamy. Na profilu FB (OGLĄDAJ ZDJĘCIA NA FB) już dziś możecie zobaczyć zdjęcia, dokumentujące ćwiczenia z dnia 2 września 2013 r. Jeśli ktoś nie ma konta na FB i nie zamierza go zakładać, proszę odwiedzać nas regularnie na www.fitnesszary.pl zdjęcia w galerii znajdziecie niebawem!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)