Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


no to ćwiczymy!

2015-09-22 21:27:22, komentarzy: 0

 

Siedzę, oglądam „M jak miłość” ale ciężko się skupić na zawiłej fabule, bo wczorajszy power fit ostro dał mi się we znaki, krótko mówiąc bardzo, mocno, fest! Tak, tak – nie myślcie sobie, ale jak się człowiek obija przez „zdrowo” prawie rok, to podczas oglądania czegokolwiek w telewizji, wspomina miniony trening w każdej części niewyćwiczonego ciała! No, dobra – mam za swoje, ale teraz systematyczne ćwiczenia doprowadzą do powrotu formy! Tak, jutro będzie ku temu następna okazja – już od 18.00 power fit, a o 19,00 step i plan mój jest taki żeby obydwa zajęcia ogarnąć od A do Z! Kto natomiast ćwiczeń na sali nie lubi i woli ćwiczenia w wodzie, to informuję, że już od 28.09.2015r. rozpoczynają się zajęcia AQUA FITNESS. Malutka zmiana w tym roku fitowym, bo w poniedziałki i czwartki zajęcia odbywały się będą w głębokiej wodzie, a w środy w wodzie płytkiej. Oczywiście woda głęboka nie dyskwalifikuje osób, które nie potrafią pływać. Jeśli chcecie znać szczegóły, to pytajcie Iwonę przed zajęciami. Do zobaczenia jutro na Zapolskiej!!!

 

Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)