Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


nowe zdjęcia w galerii

2013-04-07 21:22:45, komentarzy: 0

          Miłośnicy ruchu, pewnie często zaglądaliście z oczekiwaniem do galerii żeby „podejrzeć” co nowego w naszym klubie. Spieszę donieść, że mamy w galerii zdjęć tyle, że jest w czym przebierać. Klikając w link obok ZDJĘCIA 13 LUTY 2013 znajdziecie foty, które w lutym robiła Marysia, a klikając w MARZEC 2013 znajdziecie zdjęcia nieco świeższe, obrazujące nasze wspólne ćwiczenia w marcu. Jeżeli podobają się Wam zdjęcia zrobione przez Marię Piętę i chcielibyście zobaczyć inne jej autorstwa, to zapraszam do odwiedzania strony www.mariapieta.com Ponadto, po prawej stronie naszego panelu, nad wynikami losowania karnetów znajdziecie prezentację. Kto ciekawy co w prezentacji, zapraszam do ściągania i oglądania. Dobrze, co ja tu będę pisała – zdjęcia wszak ujmują dużo więcej niż słowa, a dla tych którym mało na zdjęciach, powiem… Do zobaczenia jutro w AERO-DANCE!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)