Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


NOWY DZIAŁ "NA ZDROWIE"

2012-03-18 23:10:16, komentarzy: 2

 

Witajcie!

Dziś na naszej stronie powstał nowy dział "NA ZDROWIE". Obecnie znajdziecie w nim informacje na temat zdrowotnych właściwości soku z brzozy, a także wątek dotyczący naczyń i garnków, w których sporządzamy posiłki i z których jemy. Niedługo będzie tam dużo więcej ciekawych artykułów czy porad. Zakładkę "NA ZDROWIE" znajdziecie na samym końcu menu głównego rozwijając listę "więcej".

Najprawdopodobniej od środy, tj. od 21. 03. 2012 r. w dziale INSTRUKTOR będzie dostępny wywiad z instruktorką fitness Iwoną Cieślik. Jak tylko wywiad zostanie opublikowany, na pewno poinformujemy o tym na stronie głównej. Ponadto w galerii, w albumie 6 znajdują się kolejne nowe zdjęcia z marcowych zajęć. Jeśli chcesz już teraz je oglądać KLIKNIJ TUTAJ.

 

Do zobaczenia na ćwiczeniach! :)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Urszula 16:23, 22 marca 2012

  No ,no Ewelinko !! Gratuluje strony , Bardzo mi żal ,ze ukochany kraj ,umilowany kraj wypędza mnie w świat za chlebem i nie ma mnie z Wami! szalenie brakuje mi spotkań i potów oddawanych honorowo na Zapolskiej! Widze część nowych twarzy jak np Ela Boncal,śliczne brzuchy i uśmiechnięte twarze, Proszę zdjęcie Pani z recepcji i Karoliny Chętnie zobaczyłabym je, Zakładka ze zdrowiem jest na pięć - może i ja tam zostawię swoje przemyślenia i doświadczenia Pozdrawiam Ula Gawlicka

  Odpowiedz
 • Ewelina 19:08, 22 marca 2012

  Kłaniam się Pani Ulu,
  dziękuję bardzo za miłe słowa pod moim adresem. Strona ciągle jest w trakcie metamorfozy. Mam wiele pomysłów, ale to wszystko wymaga czasu i niewątpliwie wiedzy, do której nieustannie dążę. Pani Ulu, nam też za Panią tęskno, brakuje Pani energii i humoru.
  Co do zdjęć Pani z Recepcji i Pani Karoliny, to postaram się spełnić Pani życzenie, ale niczego nie obiecuję.
  Pani Ulu niezmiernie mi miło, że chce Pani się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu zdrowia. Jestem otwarta na współpracę i już się cieszę!!!Czekam z niecierpliwością na znak jeśli Pani się zdecyduje. Myślę, że mogłaby Pani mieć swój dział na "fit7", gdzie będziemy publikować Pani teksty (wiem, że pióro nigdy nie było dla Pani ciężarem).
  Jeszcze jedno - mam do Pani i do miłośników aktywności przy okazji prośbę, jeśli macie Państwo sugestie lub pomysły dotyczące strony, to bardzo proszę o kontakt, jestem otwarta na wszelkie propozycje - razem możemy więcej!
  Pozdrawiam Pani Ulu i proszę do nas zaglądać. Dziś idę pofocić na basen, więc na weekend będą na stronie foty z basenu.
  Jeszcze raz wszystkiego dobrego i skoro nie ma Pani możliwości osobiśćie, to proszę odwiedzać AERO-DANCE wirtualnie!
  Mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia "na żywo" :)

  Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)