Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


ostatnie zajęcia plenerowe czyli free fitness w sierpniu 2015!

2015-08-24 20:36:28, komentarzy: 0

 

Rozćwiczeni Miłośnicy Aktywności, w środę ostatnie zajęcia plenerowe - czyli free fitness z Aero-Dance. Tradycyjnie, zabierzcie ze sobą sąsiada, koleżankę, kolegę, siostrę, brata, psa, kota lub kanarka i buty sportowe (Doris, tylko żadnych szpilek!!! ;)). Bez żadnych uprzedzeń gatunkowych, bez bariery wiekowej, bez kompleksow i bez spiny! Bierzemy ręcznik, wodę czy inny napój i koniecznie okulary przeciwsłoneczne! Mam z pewnego źródła informację, że będzie w środę, podczas naszych ostatnich plenerowych ćwiczeń piękne słońce :). Kochani, miejsce i godzina już są znane. Spotykamy się jutro na Free Fitness Plener SIEDEM z AERO-DANCE ŻARY, Środa: 26.08.2015 Orlik przy ul Zwycięzców godz.18.30; trening - POWER FIT. Przyjdź i ćwicz! To Preludium kolejnego sezonu FITNESS z AERO-DANCE FITNESS ŻARY. Od poniedziałku zaczynamy ćwiczyć już w sali 3 x w tygodniu po 3 treningi!!!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)