Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


PĄCZKOWO-CZWARTKOWY FITNESS

2013-02-07 06:10:16, komentarzy: 0

 

             Kochani, dziś „Tłusty Czwartek” i założę się, że prawie każdy skusi się na pączka, dwa lub nawet więcej; o faworkach już nie wspomnę. Słusznie, przecież tradycja zobowiązuje! Oświadczam uroczyście, że sama za kilka minut spałaszuję pączusia z nadzieniem różanym, a najdalej za godzinę powtórzę ową czynność i nie zamierzam nawet mieć wyrzutów sumienia. Nie żebym zaraz taka pączkowa była, ale w „Tłusty Czwartek” najlepiej mi smakują i głównie w tym jednym dniu w roku zjadam je bez najmniejszych skrupułów. Oczywiście mam świadomość, że pączek w zależności od wielkości, obróbki cieplnej, nadzienia oraz innych słodkich dodatków potrafi mieć od 250 do nawet 400 kalorii. Do najbardziej kalorycznych pączków należą te z budyniem, czekoladą, kremem i na dokładkę polane słodkim lukrem. Lukier potrafi sporo zwiększyć kaloryczność pączka, dlatego podobno lepiej jest zjeść słodki specjał z nadzieniem i bez lukru, lub z lukrem i bez nadzienia. Pewna Pani doktor radziła mi nawet kiedyś, że jak już mam zjeść pączka, to najlepiej bez lukru i nadzienia, bo sam w sobie ma już tyle tłuszczu, że dodatkowe węglowodany są zbędne. Oczywiście nie żebym się nie przejęła - zawsze kiedy mnie ktoś częstuje pączkiem, to wolę te kalorie przeliczyć na jakiś inny (mniej lub bardziej) zdrowszy posiłek i dlatego… dziś zaraz zjem kolejnego, niezdrowego, tłustego, lukrowanego i kalorycznego z nadzieniem różanym pączka! Powodów na tę dzisiejszą dyspensę jest wiele, ale o dwóch z nich przypomnę; po pierwsze: mamy Iwonę, a ona jest zdecydowanie bardziej skuteczna od kalkulatora kalorii i kalorii, które dziś pochłoniemy lub już pochłonęliśmy! Wczoraj byłam na zajęciach i widziałam co się działo; step był w takim żwawym tempie, że kalorie paliły się szybciej niż zdążyły odkładać! Poza tym nawet sama nie wiem kiedy zajęcia minęły. Trwały 60 min, a tak przyjemnie się relaksowaliśmy w dobrym tempie, że niewiadomo kiedy czas minął! Właśnie, kto dziś przesadził z pączkami czy faworkami, to oczywiście ma okazję zniszczyć jeszcze dziś okropne kalorie o godz. 19,00 na TBC. Wczoraj zajęcia odbywały się z udziałem fit-ball, a dziś nie wiadomo czym nas zaskoczy nasza pani instruktor, ale jednego możemy być pewni – nie pozwoli aby dręczyło nas kaloryczne poczucie winy!

Drugi powód naszej dzisiejszej rozpusty to powodzenie. Tradycja wszak mówi, że kto zje dzisiaj więcej pączków, ten będzie miał większe szczęście i powodzenie. Dlatego jedzmy dziś  pączki, faworki i oponki, a kiedy na brzuszku pojawi się tłuszczu oponka, skutecznie rozprawi się  z  nią w AERO-DANCE Iwonka!

 

         No i działo się dzisiaj, działo! Pączusie zjedzone, kalorie w części zostały spalone. Zajęcia TBC i AQUA FITNESS dostarczyły nam nie tylko satysfakcji i odprężenia, ale również spowodowały, że część kalorii, które zjedliśmy zostały utracone. Choć dziś wyjątkowo nie wszyscy przyszli spalać kalorie i ćwiczyć z mozołem, to przecież i tak wiadomo, że wyjątek potwierdza regułę:):):). Wyżej na zdjęciu jest namiastka tego, o czym właśnie pisałam. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, co się dzisiaj działo - to zapraszam w niedzielę wieczorem na stronę i do naszej galerii. Dziękuję Iwonie i Wam Kochani za wspólne ćwiczenia. Było pięknie! Teraz uciekam się regenerować do łóżeczka, życząc wszystkim miłośnikom aktywności kolorowych snów!


Ewelina


« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)