Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Nowy Rok, nowa sala i energia!

2016-01-10 17:04:26, komentarzy: 1

 

Choć mróz i śnieg, to pierwszy tydzień ćwiczeń w nowym roku mamy już za nami. Licznie przybyliśmy do Klubu w minionym tygodniu i rozgrzaliśmy styczniowy chłód do lipcowej temperatury! Działo się niemało, bo jak już wszyscy wiemy od nowego roku nie tylko mamy nową salę ale i nową ofertę treningową. Od stycznia 2016 ćwiczymy cztery razy w tygodniu i możemy brać udział w zajęciach BODY SHAPE.  Poza tym 6. stycznia udowodniliśmy, że potrafimy się dzielić ciepłem, które jest w nas z innymi, potrzebującymi tego ciepła! Domyślacie się już pewnie, że nawiązuję do akcji „podaj łapę”, której pomysłodawczynią i organizatorką była nasza Iwona, a my wsparliśmy ją w działaniu. Dzięki wspólnej pomocy zebraliśmy całkiem pokaźną ilość suchej i mokrej karmy, koce, ręczniki oraz inne rzeczy, które na pewno przydadzą się w żarskim schronisku dla bezdomnych zwierząt! Dary, które zostały zebrane w dniu 6. stycznia 2016r. zostały przekazane na rzecz naszego schroniska w miniony piątek. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii w linku pod tekstem. Kochani, oprócz tego, że jutro znowu będziemy mieli okazję się spotkać mam dla Was jeszcze jedną niespodziankę – dziś oprócz fotorelacji, zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego filmiku z ćwiczeń, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu w Aero-Dance Fitness Żary. Mam nadzieję, że miło wspomnicie swój udział w zajęciach podczas oglądania! Jeżeli czekacie na bardziej intensywne doznania, chcecie poczuć radość ze wspólnego treningu, a przy tym doskonale się bawić, po prostu wpadnijcie na wspólny fitness! Przypominam, że już jutro będziemy mieli okazję poćwiczyć od godziny 18.15. Do zobaczenia na ćwiczeniach!!!

 

 Ewelina

FOTOGALERIA- WSPÓLNE STYCZNIOWE ĆWICZENIA I AKCJA „PODAJ LAPĘ”

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Iwona 17:49, 10 stycznia 2016

  Zadziwiliście mnie swoją energią,chęcią działania i oczywiście pomocy .To był ostry początek Nowego Roku i niech tak się utrzyma do 31 grudnia :) Czekam na Was :
  pon Poniedziałek i czwartek
  18.15 zdrowy kręgosłup
  19.15 power fit
  20.45 aqua fit-woda głęboka

  WTOREK
  18.15 power fit
  19.15 body shape

  Środa
  18.15 body shape
  19.15 step shape
  20.45 aqua fitness

  Czwartek
  18.15 Zdrowy kręgosłup
  19.15 power fit
  20.45 aqua fitness

  Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)