Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


PODCZAS FERII ZAJĘCIA OBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z GRAFIKIEM

2014-02-03 21:07:58, komentarzy: 0

Witajcie!

Niedawno było "do siego roku", a dziś już mamy luty i w naszym województwie jakże wyczekiwane przez niektórych ferie!

Miłośnicy aktywności nie muszą  się obawiać przerwy z powodu ferii w naszym klubie, ponieważ   zajęcia   podczas    ferii   odbywały się będą zgodnie z planem. Dodatkowo dla miłośników wodnych ćwiczeń do marca trwa nietuzinkowa promocja, a mianowicie:1 i 3 poniedziałek miesiąca w pływalni WODNIK o godzinie 13.00 aqua fitness za free - płacisz tylko za wstęp na pływalnię. Jeśli jesteś już zapisana/y, a z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w zajęciach - zgłoś ten fakt w kasie basenu i nie blokuj miejsca innym, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona (20 miejsc), a chętnych do ćwiczeń wielu! Dla "lądowych" Miłośników Aktywności fitness na Zapolskiej w   niezmienionym   harmonogramie   zajęć. Zapraszamy do galerii zdjęć z minionego czwartku podczas zajęć aqua fitness. AQUA FITNESS

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)