Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


POLSKA BIAŁO-CZERWONI!

2012-06-14 20:39:00, komentarzy: 0

Witajcie Miłośnicy Aktywności Klubu AERO-DANCE i nie tylko!

Już niemal połowa czerwca i wakacje już za chwilę. Obecnie słoneczko odpoczywa i świecić nam bardzo nie chce, ale wiem z pewnego źródła, że prognoza pogody na weekend i  przyszły tydzień jest bardzo obiecująca! Pomimo, że słońce obecnie nie grzeje zbyt mocno, to atmosfera i tak jest gorąca, ponieważ nieustannie rozgrzewamy się do czerwoności w klubie AERO-DANCE ŻARY, a także podczas kibicowania reprezentacji polskiej na EURO 2012.Tutaj zadać można sobie pytanie: A co ma wspólnego jedno z drugim? – odpowiedź brzmi: Ma i to bardzo wiele. Kondycja i siła naszych piłkarzy zależy nie tylko od ćwiczeń z ciężarami, ale i od ćwiczeń aerobowych (jak nie wierzycie zapytajcie piłkarzy żarskiego „Promienia”, których trenowała Iwona), wytrzymałość i giętkość  zależy między innymi od gimnastyki. Poza tym dochodzą jeszcze emocje, nie wiem jak Wy, ale ja taką samą radość odczuwam podczas finału na aerobiku i wtedy, kiedy wygrywają polscy piłkarze! Tak samo po wygranym meczu i po  zakończonych ćwiczeniach uczucie radości utrzymuje się u mnie jeszcze przez bardzo wiele godzin! Wiem, nie zawsze jestem na ćwiczeniach, które tak bardzo lubię w AERO-DANCE ŻARY i zdaję sobie sprawę z tego, jaka to strata nie tylko dla kondycji, ale nie zawsze mogę uczestniczyć w zajęciach. Po prostu często wyskakują rzeczy nie do przewidzenia. Wiem, że po długiej przerwie nawet trzy zajęcia pod rząd w jeden dzień w klubie nie nadrobią straconych ćwiczeń przez jakiś okres czasu, ale wierzcie mi-  radość  z  ćwiczeń dla mnie jest zawsze taka sama!!! Wrócę jeszcze na moment do EURO 2012, pomimo, że nie jestem fanką footballu, to trzymam kciuki za Polaków w mistrzostwach i przypominam, że w sobotę dla Polaków  mecz o wszystko: POLSKA–CZECHY! Oczywiście wiadomo komu kibicujemy wszyscy!!!

P.S. Zdjęcie u góry, to strefa kibica w żarskim Rynku podczas remisowego meczu POLSKA-GRECJA w dn. 8. 06. 2012 r.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)