Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Power Fit i Body Shape

2016-09-20 20:29:29, komentarzy: 1

 

 

Wrzesień w pełni, dni ciągle ciepłe, choć coraz krótsze, a w Aero-Dance Fitness Żary - power fit w pełnym tego słowa znaczeniu - rozgrzewał jak lipcowe słońce! Minione ćwiczenia odbywały się na czterech stacjach: był step, fit ball, taśmy thera band i flexi bar. Trening pod czujnym okiem Iwony spala kalorie, wzmacnia kondycję, wysmukla sylwetkę i ewidentnie poprawia nastrój. Kto znów woli mniej intensywne ćwiczenia, ma możliwość udziału w zajęciach Body Shape. Umiarkowane tempo i regulowany dobór obciążenia pozwalają ćwiczyć każdemu. Body Shape pozwala poznać technikę ćwiczeń wzmacniających i nie trzeba się obawiać wielkiej intensywności oraz problemów z utrzymaniem koordynacji podczas treningu. Oczywiście nad poprawnością i bezpieczeństwem ćwiczeń z użyciem profesjonalnych przyborów w Aero-Dance czuwa Iwona. Po zajęciach „na lądzie” niezmiennie od lat, o godz. 20.45 Aqua Fitness. Niebawem fotorelacja z zajęć Aqua!

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Ewa 14:21, 9 listopada 2016

    a można gdzieś znaleźć zdjęcia z tego treningu do ściągnięcia?

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)