Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Power na wiosnę

2015-03-16 20:43:32, komentarzy: 1

 

Wiosna już tuż, tuż więc najlepszy teraz czas aby zadbać o kondycję na wiosnę.  Zarówno  zdrowe odżywianie, jak i aktywność fizyczna wprowadzą nie tylko Twoje ciało ale także i umysł w stan relaksu i odprężenia. Regularne ćwiczenia nie tylko pomagają zachować zgrabną sylwetkę, czy odpowiednie funkcjonowanie umysłu, ale przede wszystkim hamują rozwój chorób przewlekłych. Ważne jest odpowiednie nastawienie i zmotywowanie się, dzięki którym osiągnąć można wyłącznie pozytywne skutki. Pięknym jest motywować się wzajemnie i świetna motywacja była w Dniu Kobiet! Wystarczyło jedno hasło Iwony, a na odzew nie trzeba było długo czekać! Udowodniłyśmy, że potrafimy nawet w niedzielę 8 marca się zmobilizować i spędzić bardzo aktywnie Dzień Kobiet!  Niżej zapraszam do galerii nie tylko pięknie aktywnych ćwiczeń z dnia 8 marca, ale także do pozostałej endorfinowej foto galerii

Miłego oglądania!

 

Dzień Kobiet 2015

Dzień Kobiet 2015 - drugi obiektyw

Idzie wiosna 2015

Aktywne Ferie 2015

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • iva 22:44, 16 marca 2015

    Dziękuję wszystkim uczestniczkom ! To była bardzo energetyczna niedziela ,uśmiechy ,radość i sport ,a teraz jest energetyczne przedwiośnie ! Zapraszam więc do wspólnych treningów ! Iwona :)

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)