Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


wspólne ćwiczenia tworzą wspomnienia!

2014-10-23 20:22:53, komentarzy: 0

 

      Tydzień zleciał jak z bicza strzelił, dziś już czwartek, a to oznacza, że zajęcia w AERO-DANCE FITNESS ŻARY w tym tygodniu dobiegły końca!  Działo się na ćwiczeniach nie mało, były pasy na „Zdrowym Kręgosłupie”, był intensywny step,  były duże piłki,  aqua fitness i wiele innych – krótko mówiąc dla każdego coś zdrowego! Ciężka praca, wysiłek, pot, endorfiny i radość gościły na twarzach uczestników zajęć. Każdy w pocie czoła sumiennie ćwiczył w trosce o duszę i ciało, a nasza instruktorka Iwona nadzorowała poprawność ćwiczeń  udzielając  bezcennych dla zdrowia rad. Pani Stanisława (Pani z recepcji) uwieczniała wszystko na fotografiach, dzięki czemu za jakiś czas będziemy mogli nasze wspólne ćwiczenia z tego tygodnia obejrzeć w galerii numer 6.

Skoro o zdjęciach mowa, to starym nawykiem klubu jest uwiecznianie naszych ćwiczeniowych poczynań, więc jeśli ktoś z Was nie ma życzenia być fotografowanym, to proszę przed zajęciami zgłosić Pani Stanisławie, instruktorowi zajęć lub innej osobie fotografującej taki stan rzeczy. Jeżeli wcześniejszego zgłoszenia, ani żadnych protestów podczas fotografowania nie ma, domyślnie wychodzimy z założenia, że zgoda na fotografowanie i ewentualne publikowanie w sieci jest.

       Teraz z innej beczki: stali bywalcy zajęć już wiedzą, że w najbliższych planach jest Spotkanie Sałatkowe. Jak  wcześniej pisałam, szczegółowe informacje dotyczące imprezy udzielane będą podczas zajęć i na naszych stronach www. Jeśli ktoś z Was zna miejsce, w którym impreza mogłaby się odbyć, niech zgłasza pomysły – każda propozycja będzie rozpatrywana indywidualnie ze szczególnym entuzjazmem:). Każdy pomysł pożądany i mile widziany! Oprócz pomysłów dotyczących miejsca imprezy, mile widziana pomoc przy organizowaniu imprezy. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami – pytaj Iwonę oraz Panią Stanisławę (przyp. Pani z recepcji).

Teraz życzę wszystkim Miłośnikom Aktywności szybkiego piątku i miłego, regenerującego, długiego weekendu i do zobaczenia na zajęciach w najbliższy poniedziałek :)))

 

                                                                                                                                                                                                             Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)