Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


REEBOK TOUR 7-12-201 r.

2013-12-08 19:01:11, komentarzy: 1

 

         Wczoraj byliśmy w zielonogórskim klubie fitness "Everest" na sportowym wydarzeniu, jakim był REEBOK TOUR. Zajęcia prowadzili doskonali instruktorzy, a my oczywiście jako najbardziej licznie przybyły klub, nie mogliśmy tego wydarzenia opuścić. Jeśli jesteście ciekawi, jak klubowicze z Aero-Dance sobie radzili podczas ćwiczeń, zapraszamy do foto relacji REEBOK TOUR ZIELONA GÓRA.  Miłego oglądania i do zobaczenia jutro!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Iva 20:59, 8 grudnia 2013

    Dziękuję MOIM FITOM za udział ,wydolność ,wytrwałość i za to że mogę być dumna z Waszej sprawności ,na warsztatach dla instruktorów REEBOK TOUR . Miło jest słyszeć ,że Was podziwiają :)

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)