Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


STEP

2016-09-14 22:45:15, komentarzy: 0

 

Dziś środa i jak wszystkim wiadomo, w każdą środę blok ćwiczeniowy w Aero-Dance Fitness Żary! O godz. 18.00 znany nam  Body Shape, a o 19.15 Step (a na sam koniec zajęć oczywiście Aqua Fitness). No i o stepie chciałam dziś właśnie wspomnieć słów kilka… Ten niesamowity podest do ćwiczeń od lat wyzwala we mnie tyle pozytywnej energii, chęci do ruchu i radości, że jak tylko okoliczności sprzyjają, to pozwalam sobie na ten rodzaj aktywności w naszym Klubie. Dziś właśnie wszystko pięknie się złożyło i udało mi się uczestniczyć w treningu. Trzy części, które zostały złożone przez Iwonę w jedną całość, kapitalnie wyzwoliły endorfiny, pozwoliły zrzucić troski, śmiać się i płynąć po nawierzchni sali w rytmie odpowiednio dobranej muzyki, która owinęła głośnością nie tylko nasze ciała ale i wszystko to, co w nas. Pomimo, że zmęczona, cała mokra od potu i potwornie czerwona na twarzy, doznałam dzisiaj znowu uczucia najpiękniejszego zmęczenia na świecie! Po prostu step, to magia i wybaczcie, ale nie jestem w stanie pisać o tych zajęciach obiektywnie i bez emocji! Step, muzyka i dance w dobrym tempie, to mój ulubiony trening i step właśnie taki jest! Dziś na stepie może nie było nas porywająco dużo, ale bez wątpienia porwał nas trening połączony z muzyką! Bardzo się cieszę, że miałam możliwość uczestniczenia dzisiaj w tych energetyzujących zajęciach. Dziękuję Iwona, dziękuję Dziewczyny!!! Brawo za trening, który tak pozytywnie wpływa na mięśnie, utratę tkanki tłuszczowej, kondycję oraz dusze i całe ciało!!! Dziękuję, że ciągle pamiętacie o „mojej miejscówce” – to bardzo miłe Elwira :) ! Wspólne ćwiczenia z Wami to nieustanna przyjemność, a to już prawie od 10 lat, bo tyle z przerwami ćwiczę w Aero-Dance Fitness Żary. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia nie tylko na stepie  :)

P.S. Basiu, żałuj, że Cię nie było, a step czekał... :)

 

 Ewelina Nawrot

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)