Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


stepisko jest dobre na wszystko!

2013-03-13 18:44:42, komentarzy: 0

 

          

          Pisałam nie tak dawno, że idzie wiosna… Idzie, tylko ciekawe jakim tempem skoro jej ciągle nie widać na horyzoncie?! Widać, idzie tak obładowana dobrodziejstwami swymi, że krok zwolnić musiała. Pewnie nie ma kondycji i człapie powoli łapiąc zadyszkę. Wiosna skoro musi, to niech sobie sapie i zwalnia krok, ale nie my! Ostatnio byłam w poniedziałek na stepie o 20,00 i tam wszystko było w bardzo zdrowym tempie i wesołym nastroju. Step był przyjemnie choreograficzny i zarazem wysiłkowy. Czuliśmy wszyscy  endorfiny spływające wraz z potem! Podczas poniedziałkowego stepu za oknem naszej sali było -6, a na sali +30. Muzyka grała, grupa szalała i na stepie wszyscy wirowali w jupiterach całej sali (a tak mi się jakoś zrymowało :) ). Daliśmy czadu i pomimo zimowego, skłonnego do smutku nastroju – nam smutek nie doskwierał, wręcz przeciwnie – pomimo zmęczenia wszyscy z uśmiechem schodziliśmy z parkietu. Po poniedziałkowych szaleństwach śmiem twierdzić, że step jest dobry na wszystko! Mówię Wam, zimowa deprecha w AERO-DANCE nie istnieje gdy na stepie człek szaleje! Jeśli boisz się, że nie dasz rady z choreografią, to zapewniam - nie ma strachu! Też miewam z tym kłopoty, ale przecież nie chodzi o to żeby być najlepszym – chodzi o dobrą zabawę i dużą dawkę ruchu w zdrowym wydaniu!

Poza tym Iwona jest na tyle cierpliwa i tak długo powtarza dany krok, aż zrobię powtórzenie prawidłowo. Nie da się ukryć, że poprowadzi krok po kroczku z należytą troską, więc jeśli będziesz chętny i systematyczny, to na pewno podołasz wszystkiemu. Poza tym jeśli nawet coś nie będzie wychodziło nie martw się tym, podaruj sobie odrobinę luzu i na stepie tańcz w swoim rytmie! Gdyby nie to, że dopadło mnie wczoraj przeziębienie, to dziś też szalałabym na stepie!

Jeśli nie wierzysz w to, że step jest dla każdego chętnego, kto lubi się ruszać i dobrze bawić obejrzyj filmik (o ile jeszcze go nie obejrzałeś). Dobrej zabawy podczas oglądania i jeszcze lepszej podczas stepowania! Wierzę, że do poniedziałku się wykuruję i dla kurażu na wszelki wypadek sobie postepuję :)  Do zobaczenia w poniedziałek na stepie!

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)