Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


STEPMANIA 8.12.2012 r.

2012-12-09 11:10:22, komentarzy: 1

 

       Mróz, śnieg i zima, ale klubowiczom z AERO-DANCE absolutnie to nie przeszkadzało żeby pojechać na Stepmanię 2012, bawić się i spalać tkankę tłuszczową na stepach! Dnia 8 grudnia 2012 r. Iwona Cieślik wraz z klubowiczami uczestniczyła w imprezie STEPMANIA 2012. Organizatorem imprezy była firma Reebok, a STEPMANIA2012 odbywała się w Zielonej Górze, w sali MOSiR’u przy ul. Urszuli 22. Miłośnicy stepu mogli przez 7 godzin pląsać na parkiecie w towarzystwie wyśmienitych prezenterów fitness nie tylko z Polski ale Włoch i Grecji. DIMITRIS GOURGOS, ADRIANI STRIGKOU, MAURIZIO LEONESE oraz ANETA OSTRÓWKA i ROBERT CZECH prezentowali najnowsze trendy z zakresu zajęć ze stepem w dynamicznym tempie i przyjaznej atmosferze. Żarski klub AERO-DANCE reprezentowało 10 osób: Monia B., Monia K., Piotr S. Ela R, Ewelina M., Ania M., Ewelina N. Sylwia M., gościnnie Witek D., no i oczywiście stojąca na czele grupy nasza Pani Instruktor Iwona Cieślik. Podczas imprezy można było nie tylko doskonale się bawić ale także zaopatrzyć w najnowszą muzykę do fitness, można było zaopatrzyć się w kosmetyki z firm AVON i ORGANIQUE oraz napoje izotoniczne z firmy AA DRINK. Ponadto organizatorzy zorganizowali stoiska z ciepłymi napojami i cateringiem, więc śmiało można było uzupełniać stracone kalorie nie wychodząc z sali ćwiczeniowej. Podczas STEPMANII  losowane były nagrody i nikt z uczestników nie wyjechał bez upominku. Ponadto żarski klub AERO-DANCE otrzymał od organizatora dodatkową nagrodę i wyróżnienie, za przybycie na imprezę  w najliczniejszym składzie stepmaniaków. Wszyscy zmęczeni ale bardzo zadowoleni, szczęśliwie wróciliśmy do Żar. Jeżeli jesteście ciekawi jak było, zapraszam do oglądania!

 

Ewelina Nawrot

 

 

 

STEPMANIA 2012 ALBUM 1

STEPMANIA 2012 ALBUM 2

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Iwona 13:21, 9 grudnia 2012

  Dziękuję Wszystkim ,którzy odważyli się podjąć wyzwanie STEPOWE.Jestem dumna z mojej grupy AERO-DANCE ,a w szczególności z debiutantów!!! LUDZIE z PASJĄ są wyjątkowi ! Wiem ,że dacie radę wszędzie! Z takim towarzystwem to i na Marsie można zaszaleć :)

  Pozdrawiam Was i mam nadzieję ,że zakwasów brak :)
  Do zobaczenia jutro na .... stepie (przepraszam) light :)

  IVA

  Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)