Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


święta, święta i po świętach

2012-04-10 22:10:25, komentarzy: 1

Witam wszystkich zapaleńców aktywności po świętach!

Jak tam, mazury, babki, szynki, biała kiełbaska, jajka na sto i więcej sposobów oraz żurek - smakowały?! Podejrzewam, że nie tylko takie specjały gościły na naszych stołach! Jasna sprawa, że jak człowiek je, to i popić musi - taka to już kolej rzeczy, ale pewnie niewielu z nas w okresie świątecznym zwraca uwagę na to, ile te wszystkie pyszności, które jedliśmy i piliśmy miały kalorii. Święta minęły, wiosna nadchodzi, a my po świętach mamy już wspomnienie i oczywiście nieco więcej kochanego ciała. Wiem, wiem - na razie szału z temperaturą na dworze nie ma, ale z każdym dniem słonko staje się bardziej łaskawe i grzeje intensywniej, a to oznacza, że już niedługo będziemy ściągali ubranka nie tylko przed zajęciami w AERO-DANCE. No, a jak już przyjdzie publicznie odsłonić to i owo, to kto z nas nie chciałby pochwalić się tym, nad czym pracujemy tak dzielnie wyciskając siódme poty?! Szanowni Państwo, nadchodzi pora zabrać się do solidnej pracy, nad kondycją, wyglądem, dobrym samopoczuciem i nad tym żeby wiosną czuć się lekko i przyjemnie. Dla tych, którzy nie przepadają za intensywnym wysiłkiem fizycznym mam dobrą wiadomość, wbrew pozorom nie trzeba całymi godzinami się pocić i męczyć żeby stracić trochę masy i poprawić kondycję. Nasza Iwona poleca nam zasadę minimum 3 x 30 x 130, która regularnie powtarzana przynosi widoczne korzyści dla naszego organizmu.

Dobrze już, dobrze - kończę się mądrzyć i to co zapowiedziałam jutro wdrożę w życie na Zapolskiej, bo sama sobie nie żałowałam na święta specjałów wszelakich. Kończąc tym optymistyczno-aktywnym akcentem postuluję:

 

Bierzmy sprawy w swoje ręce żby latem lśnić w sukience!   (hasło dla Pań)

Ćwiczmy biceps i brzuch cały żeby Panie oniemiały!   (hasło dla Panów)

 

Do zobaczenia jutro o 18,00!

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Iwona 22:28, 10 kwietnia 2012

    Z wagą czy bez wagi,... zacznij ćwiczyć -trochę odwagi!

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)