Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


To już lato!

2012-06-27 20:17:24, komentarzy: 0

 

Pierwszy dzień lata już za nami i choć pogoda nie daje o tym wyraziście znać, to fakt jest taki, że już niebawem wakacje! Oczywiście w klubie do wakacji jeszcze trochę i nikt nie zwalnia tempa. Ćwiczenia idą pełną parą, tylko ja nieco wolniej z aparatem obserwuję i uwieczniam radość wspólnych ćwiczeń. Naturalnie zdjęcia nie oddają atmosfery panującej na Zapolskiej, ale są namiastką intensywnie kolorowych nastrojów, jakie panują przy ćwiczenianach nie tylko z udziałem fitball i stepu. Kochani, to ostatni dzwonek żeby przed urlopem poprawić kondycję i spalić nadmiar tłuszczyku, dlatego niech się pali, niech się wali - wkrótce muszę być na sali!:). Przypominam: w czwartek o 18.00 AEROBIK, o 19.15 GIMNASTYKA, a o 20.45 AQUA AEROBIK, a od najbliższego, lipcowego poniedziałku małe zmiany: aerobiku nie będzie, o 19,15 GIMNASTYKA, a o 20.05 STEP. Teraz zapraszam do galerii zdjęć z zajęć w dn 25 czerwca 2012

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)