Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Tydzień zajęć już za nami!

2012-09-09 19:04:15, komentarzy: 0

 

Pierwszy tydzień zajęć w Klubie AERO-DANCE już za nami. Zajęcia z nowej oferty ćwiczeniowej są ciekawą alternatywą dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie np. swojego kręgosłupa, ogólną  kondycję organizmu i sylwetkę. Podczas minionych zajęć ZDROWY KRĘGOSŁUP mogliśmy zapoznać się z prawidłowym:

 

  • sposobem oddychania,
  • trzymaniem postawy ciała,
  • poruszaniem się.

 

Ponadto ZDROWY KRĘGOSŁUP to ćwiczenia równoważące oparte m.in. na rozluźnianiu i wzmacnianiu. Tempo było wolne, oddech równy, a ćwiczenia bardzo przyjemne. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie spokojne, relaksujące ćwiczenia   w trosce o zdrowy kręgosłup!

            Kolejnymi zajęciami z nowej oferty było TBC (Total Body Condition). Pierwsza część zajęć była bardzo dynamiczna i w szybkim tempie, pozwalając dogrzać mięśnie i spalić zapasy tkanki tłuszczowej. Druga część zajęć choć już w wolniejszym tempie, to również intensywna. Wzmacnialiśmy łydki, uda, pośladki i mięśnie brzucha. Jasna sprawa, że  po tygodniu ćwiczeń – zbędne kilogramy nie odejdą w takim tempie, jakie towarzyszyło nam podczas pierwszej części TBC, ale systematyczność w ćwiczeniach i zbilansowana dieta pozwolą za jakiś czas zauważyć efekty!

Nie będę rozpisywała się o zajęciach, które w ofercie ćwiczeniowej AERO-DANCE goszczą już od dawna – mowa oczywiście o STEPIE. Powiem tylko, że STEP to moje ulubione zajęcia od bardzo dawna! Jeśli jesteście ciekawi w praktyce zajęć o których na www.fit7.manifo.pl mowa, po prostu przyjdźcie na zajęcia i wszystko stanie się jasne. Jeśli macie jakieś pytania, nie bójcie się pytać Waszej instruktorki, z przyjemnością odpowie na każde pytanie z branży fitness. Teraz zapraszam do foto relacji z zajęć w Klubie AERO-DANCE w okresie od 3-6.09.2012 r.

3 września 2012

5 września 2012

6 września 2012

                                                                                                                                                                                                             Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)