Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


TYDZIEŃ ZAJĘĆ JUŻ ZA NAMI!

2013-09-08 22:13:58, komentarzy: 1

 

 

Tydzień zajęć już za nami. Niewiadomo kiedy czas tak szybko zleciał. Jutro kolejny poniedziałek i kolejne zajęcia w AERO-DANCE. Zatem spotkamy się jutro o wiadomej porze w wiadomym miejscu:)

Teraz zapraszam serdecznie do galerii, gdzie możecie obejrzeć zdjęcia z zajęć z dnia 2 września 2013 r. Miłego oglądania i do zobaczenia jutro!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • halina 15:08, 12 października 2013

    Cześć! tu Halina!jak smutno, że mnie tam nie ma .
    Cwicząc pod okiem PANI IWONY mogłam wystartować bez obaw w większym klubie. Kochani!!! Iwona TO WSPANIAŁY INSTRUKTOR!!!!dziękuję PANI IWONKO!!!
    Mam doskonały sprawdzian.To dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Iwony,jestem dumna z moich możliwości. Daję radę "Czapki z głów "Pozdrawiam

    Odpowiedz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)