Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


UWAGA!!! SPOTKANIE SAŁATKOWE JUŻ W LISTOPADZIE!

2012-10-08 23:22:36, komentarzy: 0

 

         Kochani wrzesień już za nami, na dworze z każdym dniem krócej słonko świeci, a wieczory coraz chłodniejsze ale na Zapolskiej gorąca atmosfera każdemu się udziela. Dzisiejsze TBC było tak mega intensywne, że momentami aż mi okulary parowały. Pot ze mnie nie kapał ale spływał strumieniami! Nic dziwnego, ostatnimi czasy więcej spałam, niż fitowałam więc kondycja opadła, a masa ciała się zwiększyła i niestety nie przez przyrost tkanek mięśniowych! Niby na zimę człowiek troszkę tyje i to jest naturalne (tak się pocieszam) ale żeby do tego spać jak suseł?! Na szczęście jesienny letarg mi minął i mam nadzieję, że już prędko nie wróci!

Teraz mniej o ćwiczeniach, a więcej o wydarzeniu integracyjno-rozrywkowym, które niebawem się odbędzie. Stali bywalcy klubu AERO-DANCE wiedzą, że wieloletnią tradycją naszego klubu są „Spotkania Sałatkowe”. Spotkanie takie ma na celu umożliwienie wzajemnego poznania się stałych bywalców wszystkich czterech bloków zajęć odbywających się w AERO-DANCE i żarskiej pływalni "WODNIK". Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest przygotowanie dowolnie wybranej przez siebie potrawy (potocznie zwanej „sałatką”) i symboliczna opłata, w której masz zapewnioną salę, napoje dobrą zabawę, świetny nastrój i wiele innych atrakcji. Impreza jest planowana 23 lub 24 listopada 2012, szczegóły są dogrywane. Pod newsem znajdziecie linki do zdjęć z „imprez sałatkowych” z lat ubiegłych, oczywiście zdjęcia nie oddadzą tej atmosfery, która panuje podczas spotkań, ale dla osób, które nigdy nie brały udziału  w „spotkaniu sałatkowym” zawsze to jakiś obraz imprezy.             

         Jeśli ktoś z Was ma ciekawe pomysły aby ten wieczór był niezapomniany, proszę zgłaszać swoje propozycje w „recepcji” przed rozpoczęciem zajęć lub instruktorce Iwonie. Być może  ktoś ma pomysł na lokalizację imprezy, również wszystkie propozycje mile widziane! O szczegółach będziemy informowali przed zajęciami i na stronie internetowej. Mam nadzieję, że możemy liczyć na Waszą pomoc przy organizowaniu tej imprezy. Waszak w kupie siła!!!


   Ewelina

 

 

SPOTKANIE SAŁATKOWE LUTY  2007

SPOTKANIE SAŁATKOWE CZERWIEC 2007

SPOTKANIE SAŁATKOWE GRUDZIEŃ 2007

SPOTKANIE SAŁATKOWE CZERWIEC 2008

SPOTKANIE SAŁATKOWE LUTY 2010

SPOTKANIE SAŁATKOWE LIPIEC 2010

SPOTKANIE PRAWIE TEŻ SAŁATKOWE LIPIEC 2011

 

                                                                                                                                                    

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)