Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


WAKACJE!!!

2012-07-15 18:43:02, komentarzy: 0

 

Wakacje rozpoczęły się na dobre, a to oznacza, że w klubie mamy przerwę wakacyjną. Oczywiście wcale to nie znaczy, że  jest to przerwa w zażywaniu ruchu! Pogoda jak na razie dopisuje, więc można śmiało wybrać się na marszobieg  albo bieg, czy miłą przejażdżkę rowerem. Można też  ze znajomymi  pograć  w siatkówkę i inne gry zespołowe. Jeśli ktoś nie jest zwolennikiem powyższych dyscyplin, to z pewnością  znajdzie dla siebie dogodną formę aktywnego wypoczynku (pod warunkiem, że chce). Żadną nowością nie jest, że urlop połączony z uprawianiem sportu to doskonały sposób na regenerację sił. Niestety, stereotyp Polaka na urlopie, to „nic nierobienie” i wylegiwanie się na plaży smażąc w intensywnym słońcu. Nie musimy poddawać się temu stereotypowi i założę się, że wśród klubowiczów są miłośnicy wędrówek po górach czy zwolennicy zwiedzania nowych miejsc w intensywnym tempie. Poza tym wiem, że nie wszyscy wybierają się na urlop w jakieś odległe miejsca i podczas wolnego czasu od pracy spędzą go wędrując pieszo lub rowerem po „Zielonym Lesie” i rozmaitych okolicach Żar. Dotarły mnie słuchy, że  niektórzy zamierzają poprawić swoje umiejętności pływackie i podczas urlopu w mieście będą je doskonalili. Jeszcze inni wybierają się na weekendowe spływy kajakowe, gdzie walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, że choć to tylko wypad weekendowy, to bardzo odprężający i dotleniający!

Aeroklubowicze wiedzą, że aktywny wypoczynek nie jest żadną mordęgą i niezwykle wyczerpującym zajęciem, które pozwala z trudem schudnąć i nabrać kondycji. Jeśli ktoś myśli, że ćwiczenia są trudne, męczące i nudne - to bardziej mylić się nie może! Piszę na wypadek, gdyby czytał to ktoś, kto jeszcze nie zetknął się z aktywnością w AERO-DANCE ŻARY i w ogóle z żadną aktywnością fizyczną. Lekarze, dietetycy, instruktorzy fitness, sportowcy i ludzie świadomi wiele mówią o olbrzymim wpływie sportu na nasz organizm, dlatego jeśli siedzisz teraz przed telewizorem lub komputerem podgryzając niezdrowe słodycze i popijasz je colą z lodem dla ochłody, to zamknij system w komputerze, wyłącz telewizor i zacznij na początek od spaceru. Jeśli jednak wołami nikt nie zdoła cię zaciągnąć nawet na spacer, to przynajmniej obejrzyj zdjęcia z ostatnich zajęć fitness w klubie AERO-DANCE ŻARY oraz ze szkolenia instruktorki Iwony, klikając TUTAJ

Dla klubowiczów, którzy ze smutkiem rozstali się w dniu 12 lipca z instruktorką Iwoną i salą przy ul. Zapolskiej mam wiadomość, że spotykamy się wszyscy znowu już 3 września 2012 r. Do tej pory możecie odwiedzać strony: www.fitness.pl4.pl i www.fit7.manifo.com na pewno znajdziecie tutaj informacje o szczegółach naszych spotkań. Być może uda nam się spotkać na jakichś  zajęciach plenerowych przed wrześniem, kto wie?! Udanych wakacji i do szybkiego zobaczenia!!!

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)